Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за видачу ордера на квартиру » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 У якому розмірі справляється збір за видачу ордера на квартиру?

25.08.2011

Граничний розмір збору за видачу ордера на квартиру не повинен перевищувати 30 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на час оформлення ордера на квартиру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка сума неоподатковуваного мінімуму застосовується при встановленні розміру ставки збору за видачу ордера на квартиру?

25.08.2011

При встановленні розміру ставки збору за видачу ордера на квартиру використовується сума неоподаткованого мінімуму доходів громадян у розмірі 17 гривень.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за видачу ордера на квартиру?

25.08.2011

Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків і зборів, до яких належить, зокрема збір за видачу ордера на квартиру.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок справляння збору за видачу ордера на квартиру?

25.08.2011

Збір за видачу ордера на квартиру сплачується через установи банків до одержання ордера і перераховується до бюджету місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін перераховується в бюджет збір за видачу ордера на квартиру?

25.08.2011

Відповідно до ст. 5 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 р. № 56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами і доповненнями збір за видачу ордера на квартиру сплачується через установи банків до одержання ордера і перераховується до бюджету місцевого самоврядування. Документом ...

Читати далі »