Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір з власників собак » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Чи мають пільги зі сплати збору з власників собак пенсіонери, які мешкають у приватизованій квартирі та мають собаку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 15 Закону України від 25 червня 1991року № 1251-ХІІ "Про систему оподаткування" із змінами та доповненнями визначено місцевий збір з власників собак. Пунктом 3 зазначеної статті встановлено, що збір з власників собак є обов’язковим для встановлення органами місцевого самоврядування за наявності об’єктів оподаткування або умов, з якими пов’язане запровадження цього збору. Відповідно до ст. 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 р. №56-93 “Про місцеві податки і збори” платниками збору з власників собак є громадяни — власники собак (крім службових), які проживають у будинках державного і громадського житлового фонду та приватизованих квартирах. Збір з власників собак справляється за кожний рік. Його граничний розмір за кожну собаку не повинен перевищувати 10% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на час нарахування збору. Збір з власників собак стягується органами житлово-комунального господарства. Жодних пільг щодо сплати збору з власників собак чинним законодавством не передбачено. Водночас ст. 18 Декрету № 56-93 передбачено, що органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки місцевих податків і зборів або звільняти від їх сплати певні категорії платників.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.