Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Курортний збір » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 В якому розмірі потрібно сплачувати курортний збір?

25.08.2011

Граничний розмір курортного збору не може перевищувати 10 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка сума неоподатковуваного мінімуму застосовується при встановленні розміру курортного збору?

25.08.2011

При встановленні розміру ставки курортного збору використовується сума неоподаткованого мінімуму доходів громадян у розмірі 17 гривень.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати курортного збору?

25.08.2011

Відповідно до ст. 7 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями (далі – Декрет № 56-93) від сплати курортного збору звільняються: діти віком до 16 років; інваліди та особи, що їх супроводжують; учасники Великої Вітчиз...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок справляння курортного збору?

25.08.2011

З осіб, які прибули в курортну місцевість, курортний збір справляється не пізніш як у триденний термін від дня прибуття. Курортний збір справляється адміністрацією готелю під час реєстрації прибулих, квартирно-посередницькими організаціями при направленні осіб (крім прибулих за путівками туристично-екскурсійних установ і організацій) на поселення в будинки (квартири), що належать громадянам на праві власності. З осіб, які зупиняються в будинках (квартирах) громадян без направлення квартирно-посередницьких організацій, а також з осіб, які проживають у наметах, автомашинах тощо, курортний збір справляється у порядку, визначеному Радами народних депутатів, що встановлюють цей збір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок стягування курортного збору з неорганізованих відпочиваючих?

25.08.2011

Відповідно до ст. 7 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами та доповненнями з осіб, які зупиняються в будинках (квартирах) громадян без направлення квартирно-посередницьких організацій, а також з осіб (крім тих, що здійснюють под...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В які терміни сплачується курортний збір?

25.08.2011

Курортний збір справляється адміністрацією готелю, іншими установами готельного типу та квартирно-посередницькими організаціями з осіб, які прибули в курортну місцевість, не пізніше як у триденний термін від дня прибуття таких осіб, та підлягає перерахуванню в бюджет у терміни визначені рішенням відповідної Ради народних депутатів. Окрім того слід зазначити, що відповідно до норм Закону України „Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації (розрахунку), протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації (розрахунку).

Читати далі »