Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Туристичний збір » Платники збору та податкові агенти

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Яка відповідальність передбачена за неутримання туристичного збору з платників збору податковими агентами?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Якщо на відповідній території місцевою радою встановлений туристичний збір, то у разі неутримання туристичного збору з платників збору податковими агентами до таких податкових агентів буде застосований штраф у розмірах, визначених п. 127.1 ст. 127 р. ІІ Податкового кодексу України.

Читати далі »

Хто є платниками туристичного збору?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 268.2 ст. 268 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2011 року №2755-VI (далі – ПКУ) платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення с...

Читати далі »

Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору?

25.08.2011

Перелік податкових агентів, якими згідно з рішенням сільської, селищної та міської ради здійснюється справляння туристичного збору, визначений п. 268.5 ст. 268 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, а саме: а) адміністраціями готелів, кемпін...

Читати далі »

Що означає термін "підрозділ" відповідно до пп.268.7.2 п.268.7 ст.268 ПКУ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 410, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи є дитячі оздоровчі заклади податковими агентами з метою справляння туристичного збору?

25.08.2011

Туристичний збір може справлятися згідно з рішенням сільської, селищної та міської ради податковими агентами, зокрема, санаторно-курортними закладами. Платниками туристичного збору є іноземці, громадяни України, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк. Платниками збору не можуть бути особи, які, зокрема, прибули за путівками та курсівками в санаторії та пансіонати. Оскільки дитячі оздоровчі заклади включені до переліку санаторно-курортних закладів та мають можливість надавати послуги з тимчасового проживання (ночівлі) вони є податковими агентами по справлянню туристичного збору, якщо інше не передбачено рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

І Чи необхідно дитячим таборам (спортивним, туристичним, творчим тощо), які приймають на відпочинок дітей за путівками, утримувати з них туристичний збір?

25.08.2011

Коротка: Органи місцевого самоврядування вирішують питання щодо запровадження туристичного збору. Під час встановлення туристичного збору податкові пільги та порядок їх застосування можуть передбачатися лише для певної категорії платників збору, зокрема, для дитячих таборів (спортивних, туристичн...

Читати далі »

ІІ Чи необхідно дитячим таборам (спортивним, туристичним, творчим тощо), які приймають на відпочинок дітей за путівками, утримувати з них туристичний збір?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Статтею 10 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що до місцевих податків і зборів належить, зокрема, туристичний збір (далі – збір). Відповідно до п. 10.4 ст. 10 ПКУ місцеві ради в межах повноважень,...

Читати далі »

Чи є податковими агентами ЮО та ФО., які надають послуги з тимчасового проживання громадян на території адміністративно-територіальної одиниці де встановлено туристичний збір, але не уклали договір з місцевою радою?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 410, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »