Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Туристичний збір » Ставка збору та база справляння збору

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок справляння та сплати до бюджету туристичного збору?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок справляння та сплати до бюджету туристичного збору на відповідній території визначається відповідною місцевою радою відповідно до вимог ст. 268 Податкового кодексу України.

Читати далі »

За яким курсом іноземної валюти розраховується туристичний збір, у разі якщо платник збору сплачує його в іноземній валюті?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 410, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який документ, з метою звільнення від сплати туристичного збору, підтверджує, що іноземець прибув у відрядження?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 410, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи необхідно органам місцевого самоврядування щорічно здійснювати перегляд ставок туристичного збору?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 410, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи включається ПДВ до бази справляння туристичного збору?

25.08.2011

Базою справляння туристичного збору є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в визначених місцях за вирахуванням податку на додану вартість.

Читати далі »