Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Туристичний збір » Порядок сплати збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯким чином сплачуються авансові внески з туристичного збору?

25.08.2011

Сплата авансових внесків за поточний місяць здійснюється до 30 числа (включно) цього місяця (у лютому до 28 (29) лютого (включно)). Наприклад, за І квартал звітного (податкового) року сплата авансових внесків здійснюється наступним чином: за січень місяць авансовий внесок сплачується до 30 січня (включно), за лютий місяць - до 28 (29) лютого (включно), за березень місяць - до 30 березня (включно). Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації туристичного збору за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.

Читати далі »

Чи застосовуються до платників податків штрафні санкції за несплату туристичного збору у зв’язку з тим, що органом Державного казначейства своєчасно не відкриті рахунки для його сплати?

25.08.2011

У разі якщо платники податків не мають змоги перерахувати туристичний збір до місцевого бюджету, у зв’язку з тим, що органом Державного казначейства своєчасно не відкриті рахунки для його сплати, то штрафні санкції до таких платників не застосовуються.

Читати далі »

І Які документи повинна надати податковому агенту особа, з метою підтвердження того, що вона звільняється від сплати туристичного збору?

25.08.2011

Постійне місце проживання може бути підтверджене паспортом громадянина України або паспортним документом, виданим уповноваженими державними органами України чи іншої держави або статутними організаціями ООН документом, що підтверджує громадянство, посвідчує особу пред'явника, дає право на в'їзд або виїзд з держави і визнаний Україною. А проживання на умовах договору найму - договором найму (оренди) житла. Перебування особи у відрядженні підтверджується наказом або розпорядженням підприємства про направлення працівника у відрядження. Особи, які належать до категорії інвалідів, дітей-інвалідів, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, підтверджують свій статус відповідним посвідченням, а особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого), - документом, що засвідчує таку особу. Наявність путівки або курсівки є підставою для надання пільги по сплаті збору. З метою підтвердження правомірності надання пільги податковий агент повинен мати копії відповідних документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (путівки або курсовки можуть бути оригіналом). Особи, які не надали відповідних документів, що засвідчують їх належність до пільгової категорії, є платниками збору.

Читати далі »

Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання та яким чином аванс враховується при остаточному розрахунку туристичного збору?

25.08.2011

Оскільки податкові агенти справляють туристичний збір під час надання послуг проживання (ночівлі) та факт надання таких послуг підтверджується відповідними документами на проживання (заповнені анкети, реєстрація тощо), то з коштів, отриманих у вигляді передоплати за проживання (бронювання місця для проживання), туристичний збір не справляється.

Читати далі »

До якого органу державної податкової служби податковий агент, який має відокремлений підрозділ не за місцем реєстрації такого податкового агента, повинен подати податкову декларації по туристичному збору?

25.08.2011

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням підрозділу та подавати до нього податкову декларацію по туристичному збору.

Читати далі »

ІІ Які документи повинна надати податковому агенту особа, з метою підтвердження того, що вона звільняється від сплати туристичного збору?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Постійне місце проживання може бути підтверджене паспортом громадянина України або паспортним документом, виданим уповноваженими державними органами України чи іншої держави або статутними організаціями ООН документом, що підтверджує громадянство, посвідчує особу пред'явни...

Читати далі »