Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Платники податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є платником податку з реклами суб’єкт господарювання – виробник реклами?

25.08.2011

Виробники реклами не є платниками податку з реклами. Платником податку з реклами є особа, яка здійснює операції з встановлення та розміщення реклами будь - якими рекламними засобами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується податок з реклами при отриманні ЮО відповідно до договору з фінансовою установою плати за послуги, пов’язані з роботою продавців-консультантів із залучення потенційних покупців до купівлі товарів та оформлення кредиту в ці

25.08.2011

Підприємство є платником податку з реклами, який сплачується під час оплати послуг за рекламну діяльність, та повинно подати розрахунок цього податку за встановленою формою до органів державної податкової служби у строки, визначені відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником податку з реклами суб’єкт господарювання , який перебуває на сплаті ЄП?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який перебуває на сплаті єдиного податку, при здійсненні діяльності зі встановлення та розміщення реклами повинен сплачувати податок з реклами на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено законодавством реєстрація суб’єкта господарювання платником податку на рекламу у разі коли: платник податку фактично не здійснює рекламну діяльність, але така діяльність визначена в статутних документах; платник податку зд

25.08.2011

Платник податку, який фактично не здійснює рекламну діяльність, що визначена у його статутних документах не повинен нараховувати та сплачувати податок з реклами, та, відповідно, такий платник не підлягає реєстрації платником податку з реклами. У разі здійснення послуг з встановлення та розміщення реклами, суб’єкт господарювання повинен сплачувати податок з реклами за ставками, передбаченими законодавством, подавати розрахунок податку з реклами за встановленою формою у строки, визначені відповідними органами місцевого самоврядування. В такому випадку, з метою реєстрації платником податку з реклами суб’єкт господарювання в довільній формі (усно, письмово) повинен повідомити органам державної податкової служби про здійснення рекламної діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП сплачувати податок з реклами?

25.08.2011

Так, фізична особа - підприємець повинен сплачувати податок з реклами у разі надання послуг із встановлення та розміщення реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платниками податку з реклами?

25.08.2011

Платниками податку з реклами є юридичні особи та громадяни, які надають послуги зі встановлення та розміщення реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які особливості сплати податку з реклами та подання розрахунку суб’єктами господарювання, що здійснюють розміщення реклами в будь-якому місті України на замовлення третіх осіб?

25.08.2011

Органам місцевого самоврядування надано право самостійно встановлювати і визначати порядок сплати місцевих податків і зборів (у т. ч. податку з реклами). Місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному Радами народних депутатів, якими вони встановлюються. Таким чином, податок з реклами повинен надходити до бюджету територіальної громади, яка надала дозвіл на встановлення (розміщення) об’єктів реклами, і на території якої така реклама розміщується. Розрахунок сплати податку подається до податкової інспекції теж за місцем розміщення об'єктів реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок зняття з обліку платника податку з реклами в органах ДПС, якщо підприємством припинено здійснення рекламної діяльності і в подальшому не планується?

25.08.2011

Оскільки платником податку припиняється здійснення рекламної діяльності, а саме об’єкту оподаткування податком з реклами не виникає, то такий платник виключається з категорії платників окремих податків. При цьому, скасування реєстрації платника податку з реклами за місцем здійснення діяльності можливе при отриманні органами державної податкової служби повідомлення від платника в довільній формі (усно, письмово) про припинення рекламної діяльності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником податку з реклами, у разі розміщення рекламного продукту в інформаційному просторі України при трансляції (ретрансляції) програм (передач) іноземних телерадіоорганізацій?

25.08.2011

Платниками податку з реклами є суб'єкти господарювання (провайдери програмних послуг), які згідно з Законом України "Про телебачення і радіомовлення" отримали відповідну ліцензію на мовлення, і за умов трансляції (ретрансляції) програм (передач) іноземних телерадіоорганізацій розміщують рекламний продукт в інформаційному просторі України. При цьому, сплата податку з реклами до місцевого бюджету здійснюється за ставками і у строки, які встановлені рішенням органу місцевого самоврядування про запровадження податку з реклами на відповідній території. Платник податку надає податковий розрахунок податку з реклами за формою, встановленою наказом ДПА України від 24.12.03 №624, до органу державної податкової служби за місцем реєстрації у строки, встановлені рішенням органу місцевого самоврядування.

Читати далі »