Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується податок з реклами при отриманні ЮО відповідно до договору з фінансовою установою плати за послуги, пов’язані з роботою продавців-консультантів із залучення потенційних покупців до купівлі товарів та оформлення кредиту в ці

Надрукувати документ
25.08.2011

Рекламну діяльність в Україні регулює Закон України від 3 липня 1996 року №270/96-ВР „Про рекламу” із змінами і доповненнями, який визначає, що реклама — спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі та будь-яким способом, призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо такої особи чи товару. При цьому: товар — будь-який предмет господарського обігу, у тому числі продукція, роботи, послуги, цінні папери, об’єкти права інтелектуальної власності; особа — фізична особа, у тому числі суб’єкт підприємницької діяльності, юридична особа будь-якої форми власності, представництво нерезидента в Україні. Враховуючи викладене, послуги, пов’язані з роботою продавців - консультантів підприємства із залучення потенційних покупців до купівлі товарів та оформлення кредиту в цій фінансовій установі, є рекламною діяльністю, що має на меті сформувати або підтримати обізнаність покупців та їх інтерес щодо такої фінансової установи та за яку підприємство отримує плату відповідно до складеного договору. Таким чином, згідно зі ст. 11 Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями підприємство є платником податку з реклами, який сплачується під час оплати послуг за рекламну діяльність, та повинно подати розрахунок цього податку за встановленою формою до органів державної податкової служби у строки, визначені відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.