Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачено законодавством реєстрація суб’єкта господарювання платником податку на рекламу у разі коли: платник податку фактично не здійснює рекламну діяльність, але така діяльність визначена в статутних документах; платник податку зд

Надрукувати документ
25.08.2011

Статтею 15 Закону України від 25 червня 1991 року №1251-ХІІ "Про систему оподаткування" із змінами та доповненнями встановлено, що до місцевих податків і зборів належить податок з реклами. Пунктом 3 ст. 15 цього Закону визначено, що місцеві податки і збори (обов’язкові платежі), механізм справляння та порядок їх сплати встановлюються сільськими, селищними, міськими радами в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України. Загальні норми щодо оподаткування податком з реклами встановлено ст. 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами та доповненнями (далі – Декрет), відповідно до якої визначено об’єкт оподаткування, платників податку, граничні розміри ставок податку з реклами. Так, ст. 11 Декрету визначено, що об’єктом оподаткування податком з реклами є вартість послуг з встановлення та розміщення реклами. Податок з реклами сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Платник податку, який фактично не здійснює рекламну діяльність, що визначена у його статутних документах, не повинен нараховувати та сплачувати податок з реклами та, відповідно, такий платник не підлягає реєстрації платником податку з реклами. У разі здійснення послуг з встановлення та розміщення реклами, суб’єкт господарювання повинен сплачувати податок з реклами за ставками, передбаченими законодавством, подавати розрахунок податку з реклами за встановленою формою у строки, визначені відповідними органами місцевого самоврядування. В такому випадку, з метою реєстрації платником податку з реклами суб’єкт господарювання в довільній формі (усно, письмово) повинен повідомити органам державної податкової служби про здійснення рекламної діяльності.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.