Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи потрібно сплачувати податок на рекламу при виготовленні конструкції рекламного бігборда?

25.08.2011

У випадку тільки виготовлення засобів для розміщення реклами, необхідність сплати податку на рекламу відсутня, тому що виробник реклами та її розповсюджувач (особа, що здійснює розміщення реклами) Законом про рекламу не ототожнюються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню податком з реклами політична реклама?

25.08.2011

Так як політична реклама передбачає надання інформації про суб'єкта виборчого процесу, яка розміщена за допомогою рекламних засобів та призначена сформувати або підтримати обізнаність, інтерес виборців щодо такої особи і спонукає виборців голосувати за або проти певного суб'єкта виборчого процесу, то така політична реклама підлягає оподаткуванню податком з реклами на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинно підприємство нараховувати податок з реклами, якщо здійснюється: безкоштовне розповсюдження рекламної продукції; самостійне виготовлення та розповсюдження власної рекламної продукції?

25.08.2011

Якщо послуги з установлення та розміщення реклами надаються безкоштовно, то об'єкт оподаткування в даному випадку відсутній. Що стосується виготовлення рекламної продукції, то, податок з реклами сплачується тільки з вартості послуг при її встановленні та розміщенні. Якщо підприємство самостійно встановлює або розміщує власну рекламу, воно повинне нараховувати податок з реклами із розрахунку тарифів на платні послуги за розміщення реклами, затверджених для розрахунків із сторонніми організаціями. Якщо підприємство розміщує тільки власну рекламу і тарифів на розміщення реклами не існує, воно повинне обчислити податок із розрахунку собівартості виконаних робіт по встановленню та/або розміщенню реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка інформація про підприємство та/або продукцію, що воно виготовляє, не вважається рекламою?

25.08.2011

Розміщення інформації про виробника товару та/або товар у місцях, де цей товар реалізується чи надається споживачеві, не вважається рекламою. Це інформація щодо товару та/або його виробника, яка об’єктивно необхідна споживачу для здійснення свідомого вибору товару, його належного використання, захисту своїх споживчих прав тощо (інформація про дійсні споживчі якості товару, про порядок його використання, утилізації, про належні дії споживача у тих чи інших випадках у зв’язку з придбанням та використанням товару, контактна інформація про виробника тощо). Така інформація не може містити закликів до придбання або не придбання того чи іншого товару, закликів скористатися послугами того чи іншого виробника тощо.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є рекламою виставка?

25.08.2011

Виставка — це комплексний спеціалізований захід, на якому рекламують товари. Отже, всі операції, що проводяться на виставках, з метою відображення у податковому та бухгалтерському обліку слід розглядати й аналізувати відокремлено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можливе виникнення від’ємного значення податку з реклами у рекламного агентства, яке є посередником та сплачує податок з реклами за сальдовим методом?

25.08.2011

Від’ємне значення податку з реклами за посередницькими договорами у посередника - платника податку з реклами виникати не може.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується податок з реклами під час розміщення інформації про товари та послуги на веб-сайтах?

25.08.2011

Для правильності обчислення та сплати податку з реклами у кожному конкретному випадку слід враховувати вимоги рішення органу місцевого самоврядування про встановлення податку з реклами. Контроль за дотриманням законодавства про рекламу здійснює спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів, суб’єктам господарювання необхідно звертатися до Держкомітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики для отримання роз’яснення, чи відноситься та чи інша інформація до рекламної.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що є об’єктом оподаткування податком з реклами?

25.08.2011

Об’єктом оподаткування податком з реклами є вартість послуг з встановлення та розміщення реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно оподаткувати податком з реклами суми комісійної (агентської) винагороди за договорами комісії та агентськими договорами, що укладаються з рекламними агентствами – посередниками?

25.08.2011

Якщо сума комісійної (агентської) винагороди за договорами комісії та агентськими договорами, що укладаються з рекламними агентствами – посередниками включається до вартості послуг за встановлення та розміщення реклами, то сума комісійної (агентської) винагороди є об’єктом оподаткування податком з реклами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховується податок з реклами на послуги з монтажу – демонтажу рекламної продукції та підготовки зовнішньої поверхні тролейбусів для нанесення реклами?

25.08.2011

Якщо роботи з монтажу рекламної продукції та підготовки зовнішньої поверхні тролейбусів включаються до послуг за встановлення та розміщення реклами, то під час оплати зазначених робот податок з реклами сплачувати необхідно.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якої суми сплачується податок з реклами при виконанні робіт за договором підряду?

25.08.2011

Податок з реклами рекламними агентствами за договорами підряду справляється з різниці між сумою податку з реклами, нарахованою і виділеною рекламодавцю та сумою податку з реклами, фактично сплаченою підрядчикам за отриману від них рекламу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується податок з реклами з вивіски, яка розміщена на фасаді магазину?

25.08.2011

У разі якщо вивіска на фасаді магазину не несе рекламної інформації, податок з реклами сплачувати не потрібно. Якщо вивіска в цілому або її окремі елементи ідентифікуються як реклама, то податок сплачується на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен нараховуватись податок на рекламу на суму послуг за тимчасове користування місцями під розміщення реклами?

25.08.2011

Органам місцевого самоврядування надано право самостійно встановлювати і визначати порядок сплати місцевих податків і зборів (у т. ч. податку з реклами). П. 6.1 Положення про податок з реклами затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.04.03 № 360/520 встановлено що податок з реклами нараховується відповідно до встановленої ставки та вартості наданих рекламних послуг, в тому числі і розміру плати за право тимчасового використання місць в м. Києві для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті і виділяється в розрахункових документах окремим рядком.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включається ПДВ до бази оподаткування податком з реклами?

25.08.2011

Рекламні агентства повинні обчислювати та сплачувати податок з реклами виходячи із вартості послуг, які надаються замовникам реклами. При цьому, податок з реклами обчислюється виходячи із вартості послуг за встановлення та розміщення реклами без нарахування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно сплачувати податок з реклами при виготовленні візитних карток?

25.08.2011

Якщо одночасно з виготовленням візитних карток друкарня (чи інший виробник) розміщує рекламну інформацію на рекламному засобі про її замовника або товари, послуги тощо, то така особа згідно з чинним законодавством України, повинна бути платником податку з реклами і стояти на податковому обліку, як платник цього податку, в органах державної податкової служби. При оплаті замовником послуг за виготовлення візитних карток ця друкарня (чи інший виробник) повинна у кошторисі враховувати суму податку з реклами, яку, враховуючи рішення органу місцевого самоврядування про запровадження цього податку на відповідній території, слід сплачувати до бюджету територіальної громади.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Що означає термін "одноразова реклама"?

25.08.2011

Законом України „Про рекламу” та Декретом Кабінету Міністрів України „Про місцеві податки і збори" не дано визначення термінів „одноразова реклама" та „реклама на тривалий час тому, при обрахуванні податку з реклами і застосуванні ставок слід виходити із: 1) змісту нормативних актів органів місцевого самоврядування які регулюють порядок нарахування та сплати податку з реклами; 2) умов договору на встановлення (розміщення) реклами; 3) виду (типу) рекламного носія на якому розміщується реклама.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються податком з реклами мерчандайзингові послуги?

25.08.2011

Об'єктом податку з реклами є вартість послуг за встановлення та розміщення реклами. У разі якщо мерчандайзингові послуги містять елементи, які можна ідентифікувати як інформацію про особу або товар, то такі послуги вважаються рекламою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є соціальна реклама об’єктом оподаткування податком з реклами?

25.08.2011

Ні, податок з реклами під час оплати послуг за встановлення та розміщення соціальної реклами не сплачується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виникає об’єкт оподаткування податком з реклами при здійсненні спонсорства?

25.08.2011

При здійсненні спонсорства, що передбачає добровільну матеріальну, фінансову, організаційну та іншу підтримку фізичними та юридичними особами будь-якої діяльності з метою популяризації, оприлюднення виключно свого імені, найменування, свого знака для товарів і послуг, об’єкт оподаткування податку з реклами не виникає.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок нарахування та сплати податку з реклами у разі зарахування зустрічних однорідних вимог з надання послуг зі встановлення та розміщення реклами?

25.08.2011

Оскільки податок з реклами сплачується з вартості послуг зі встановлення та розміщення реклами, то у разі якщо між суб’єктами господарювання не відбувається розрахунків коштами, а здійснюється зарахування зустрічних однорідних вимог з надання послуг зі встановлення та розміщення реклами один одному, податок з реклами нараховується такими суб’єктами господарювання виходячи із тарифів на платні послуги за розміщення реклами, затверджених ними для розрахунків із сторонніми організаціями. Для правильності сплати податку з реклами у кожному конкретному випадку слід враховувати вимоги рішення органу місцевого самоврядування про встановлення податку з реклами.

Читати далі »