Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи повинно підприємство нараховувати податок з реклами, якщо здійснюється: безкоштовне розповсюдження рекламної продукції; самостійне виготовлення та розповсюдження власної рекламної продукції?

Надрукувати документ
25.08.2011

Основним документом, що регулює організацію та проведення рекламних заходів, а також здійснення рекламної діяльності, є Закон України від 3 липня 1996 року №270/96-ВР "Про рекламу" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №270). Згідно зі ст. 1 Закону №270 реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару. Статтею 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами та доповненнями та рішенням Київської міської ради від 24.04.03 №360/520, яким затверджено порядок справляння податку з реклами на території м. Києва, встановлено, що об'єктом оподаткування цим платежем є вартість послуг зі встановлення та розміщення реклами. Рекламодавці сплачують податок з реклами під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Ставка податку встановлена у відсотках від вартості послуг, наданих підприємству або фізичній особі з рекламування продукції. Таким чином, якщо послуги з установлення та розміщення реклами надаються безкоштовно, то об'єкт оподаткування в даному випадку відсутній. Що стосується виготовлення рекламної продукції, то, як зазначалося вище, податок з реклами сплачується тільки з вартості послуг при її встановленні та розміщенні. У випадку, якщо підприємство самостійно встановлює або розміщує власну рекламу, воно повинне нараховувати податок з реклами із розрахунку тарифів на платні послуги за розміщення реклами, затверджених для розрахунків із сторонніми організаціями. Якщо підприємство розміщує тільки власну рекламу і тарифів на розміщення реклами не існує, воно повинне обчислити податок із розрахунку собівартості виконаних робіт по встановленню та/або розміщенню реклами.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.