Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Яка інформація про підприємство та/або продукцію, що воно виготовляє, не вважається рекламою?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 1 Закону України від 3 липня 1996 року № 270/96-ВР „Про рекламу” із змінами і доповненнями (далі – Закон №270-ВР) реклама — це інформація про особу чи товар, розповсюджена у будь-якій формі та у будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару . Проте п. 7 ст. 8 Закону №270 встановлено, що розміщення інформації про виробника товару та/або товар у місцях, де цей товар реалізується чи надається споживачеві, не вважається рекламою. При практичному застосуванні цієї норми слід виходити з того, що у ній йдеться про інформацію щодо товару та/або його виробника, яка об’єктивно необхідна споживачу для здійснення свідомого вибору товару, його належного використання, захисту своїх споживчих прав тощо (інформація про дійсні споживчі якості товару, про порядок його використання, утилізації, про належні дії споживача у тих чи інших випадках у зв’язку з придбанням та використанням товару, контактна інформація про виробника тощо). Така інформація не може містити закликів до придбання або не придбання того чи іншого товару, закликів скористатися послугами того чи іншого виробника тощо. При цьому слід також звернути увагу на те, що всі заборони та обмеження, введені щодо реклами Законом №270, стосуються і наведеної інформації. Наприклад, інформація про лікарські засоби, розміщена на стенді в аптеці, де ці засоби реалізуються, не вважатиметься рекламою, якщо міститиме дані про споживчі якості засобів, порядок їх використання та не міститиме закликів до їх придбання. Водночас така інформація не повинна суперечити ст. 21 Закону №270, де наведено заборони та обмеження щодо реклами лікарських засобів. Згідно з вищевикладеним, не вважається рекламою також розміщення вивіски про підприємство та/чи його продукцію на фасаді будинку, де воно розміщене.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.