Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 З якої суми сплачується податок з реклами при виконанні робіт за договором підряду?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст.11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями визначено, що об’єктом податку з реклами є вартість послуг за встановлення та розміщення реклами. У разі, якщо рекламні агентства здійснюють рекламні операції з рекламодавцями чи з виробниками реклами або їх співвиконавцями на підставі договорів підряду на виконання рекламних робіт (послуг), то рекламні агентства нараховують та виділяють в документах рекламодавцям податок з реклами з загальної вартості реклами. При цьому сплата до місцевого бюджету податку з реклами рекламними агентствами за такими договорами проводиться з різниці між сумою податку з реклами, нарахованою і виділеною рекламодавцю в актах (звітах) чи платіжних документах, та сумою податку з реклами, фактично сплаченою підрядчикам (виробникам або їх співвиконавцям) за отриману від них рекламу. Обов’язковою умовою цього є виділення підрядчиками (виробниками або їх співвиконавцями) рекламним агентствам в первинних документах суми податку з реклами окремим рядком. У разі якщо в первинних документах підрядчика відсутні виділені суми податку з реклами, то рекламні агентства сплачують податку з реклами з усього об’єму реклами, виконаної для рекламодавця. Зазначене викладене в листі ДПА України від 24.09.02 №6303/6/15-3416.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.