Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Який порядок нарахування та сплати податку з реклами у разі зарахування зустрічних однорідних вимог з надання послуг зі встановлення та розміщення реклами?

Надрукувати документ
25.08.2011

Основним документом, що регулює організацію та проведення рекламних заходів, а також здійснення рекламної діяльності, є Закон України від 3 липня 1996 року №270/96-ВР "Про рекламу" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №270). Згідно зі ст. 1 Закону №270 реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару. Статтею 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 "Про місцеві податки і збори" із змінами та доповненнями (далі – Декрет №56-93) встановлено, що податок з реклами сплачується з усіх видів оголошень і повідомлень, які передають інформацію з комерційною метою за допомогою засобів масової інформації, преси, телебачення, афіш, плакатів, рекламних щитів, інших технічних засобів, майна та одягу; на вулицях, магістралях, майданах, будинках, транспорті та в інших місцях. Податок з реклами сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Відповідно до ст. 601 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями та ст. 203 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями два суб’єкти господарювання можуть здійснити зарахування зустрічних однорідних вимог з надання послуг зі встановлення та розміщення реклами один одному. Тобто, оскільки податок з реклами сплачується з вартості послуг зі встановлення та розміщення реклами, то у разі якщо між суб’єктами господарювання не відбувається розрахунків коштами, а здійснюється зарахування зустрічних однорідних вимог з надання послуг зі встановлення та розміщення реклами один одному, податок з реклами нараховується такими суб’єктами господарювання виходячи із тарифів на платні послуги за розміщення реклами, затверджених ними для розрахунків із сторонніми організаціями. При цьому, ст. 18 Декрету №56-93 органам місцевого самоврядування надано право самостійно встановлювати і визначати порядок сплати місцевих податків і зборів згідно з переліком і в межах установлених граничних розмірів ставок. Таким чином, для правильності сплати податку з реклами у кожному конкретному випадку слід враховувати вимоги рішення органу місцевого самоврядування про встановлення податку з реклами.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.