Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Якими нормативними документами регламентується сплата податку з реклами та які основні засади його сплати?

Надрукувати документ
25.08.2011

Податок з реклами належить до місцевих податків і зборів (ст. 1 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями (далі –Декрет), п. 1 ст. 15 Закону України від 25 червня 1991 року № 1251-ХІІ „Про систему оподаткування” із змінами і доповненнями (далі – Закон № 1251)). Порядок його сплати встановлюється органами місцевого самоврядування (ст. 18, ст.. 19 Декрету). Аналогічна норма міститься у п. 3 ст. 15 Закону від №1251, де зазначено, що як сам податок, так і механізм його справляння та порядок сплати встановлюються сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України. Водночас основні аспекти справляння цього податку передбачено ст. 11 Декрету: об’єктом податку з реклами є вартість послуг за встановлення та розміщення реклами; платниками податку з реклами є юридичні особи та громадяни; податок з реклами сплачується з усіх видів оголошень і повідомлень, які передають інформацію з комерційною метою за допомогою засобів масової інформації, преси, телебачення, афіш, плакатів, рекламних щитів, інших технічних засобів, майна та одягу на вулицях, магістралях, майданах, будинках, транспорті та в інших місцях; граничний розмір податку з реклами не повинен перевищувати 0,1% вартості послуг за розміщення одноразової реклами та 0,5% — за розміщення реклами на тривалий час; податок з реклами сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Проте підкреслимо, що конкретний механізм справляння та порядок сплати встановлюються місцевими радами. Тому для кожної адміністративно-територіальної одиниці існує свій порядок. Саме такий порядок (положення) і є для кожної окремої адміністративно-територіальної одиниці основним регламентуючим документом по сплаті податку з реклами. У такому разі платники податків повинні дотримуватися норм відповідних порядків (положень), прийнятих місцевими радами за місцезнаходженням таких платників чи розміщеної ними реклами (як правило, зовнішньої). Залежно від встановленого базового податкового (звітного) періоду (місяць, квартал, рік) до податкової інспекції за місцезнаходженням таких платників чи розміщеної ними реклами подається податковий розрахунок податку з реклами, форму якого затверджено наказом ДПА України від 24.12.03 № 624.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.