Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Якими нормативними документами регламентується сплата податку з реклами та які основні засади його сплати?

Надрукувати документ
25.08.2011

Податок з реклами належить до місцевих податків і зборів (ст. 1 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями (далі –Декрет), п. 1 ст. 15 Закону України від 25 червня 1991 року № 1251-ХІІ „Про систему оподаткування” із змінами і доповненнями (далі – Закон № 1251)). Порядок його сплати встановлюється органами місцевого самоврядування (ст. 18, ст.. 19 Декрету). Аналогічна норма міститься у п. 3 ст. 15 Закону від №1251, де зазначено, що як сам податок, так і механізм його справляння та порядок сплати встановлюються сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України. Водночас основні аспекти справляння цього податку передбачено ст. 11 Декрету: об’єктом податку з реклами є вартість послуг за встановлення та розміщення реклами; платниками податку з реклами є юридичні особи та громадяни; податок з реклами сплачується з усіх видів оголошень і повідомлень, які передають інформацію з комерційною метою за допомогою засобів масової інформації, преси, телебачення, афіш, плакатів, рекламних щитів, інших технічних засобів, майна та одягу на вулицях, магістралях, майданах, будинках, транспорті та в інших місцях; граничний розмір податку з реклами не повинен перевищувати 0,1% вартості послуг за розміщення одноразової реклами та 0,5% — за розміщення реклами на тривалий час; податок з реклами сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Проте підкреслимо, що конкретний механізм справляння та порядок сплати встановлюються місцевими радами. Тому для кожної адміністративно-територіальної одиниці існує свій порядок. Саме такий порядок (положення) і є для кожної окремої адміністративно-територіальної одиниці основним регламентуючим документом по сплаті податку з реклами. У такому разі платники податків повинні дотримуватися норм відповідних порядків (положень), прийнятих місцевими радами за місцезнаходженням таких платників чи розміщеної ними реклами (як правило, зовнішньої). Залежно від встановленого базового податкового (звітного) періоду (місяць, квартал, рік) до податкової інспекції за місцезнаходженням таких платників чи розміщеної ними реклами подається податковий розрахунок податку з реклами, форму якого затверджено наказом ДПА України від 24.12.03 № 624.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.