Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок з реклами » Розрахунок податку »

Діє до 01.01.2011 Яким чином відобразити в розрахунку податку з реклами операцію із повернення коштів рекламодавцю, якщо на дату підписання акту виконаних робіт відбулося зменшення вартості послуг за встановлення та розміщення реклами, а податок з реклами

Надрукувати документ
25.08.2011

Податок з реклами належить до місцевих податків. Загальні принципи його нарахування і сплати визначено Декретом Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями (далі – Декрет), відповідно до ст. 11 якого об'єктом оподаткування є вартість послуг зі встановлення і розміщення реклами і податок сплачується під час оплати цієї вартості. Оскільки ст. 18 Декрету встановлення і визначення порядку сплати місцевих податків та зборів віднесено до компетенції органів місцевого самоврядування, потрібно керуватися конкретними документами відповідних місцевих органів. Наприклад, деякими місцевими положеннями передбачено перерахування податку з реклами за фактом надання послуг, що призводить до виникнення податкового зобов'язання за датою передачі результатів робіт (послуг), а деякими - за фактом оплати вартості послуг за встановлення та розміщення реклами. Форма податкового розрахунку податку з реклами (далі – Розрахунок), затверджена наказом ДПА України від 24.12.03 № 624 "Про затвердження форми податкового розрахунку податку з реклами", який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 08.01.04 за №3/8602. Розрахунок не містить рядків для відображення коригування податкових зобов’язань податку з реклами. Платник податку має право зменшити податкові зобов’язання з податку з реклами шляхом подання уточнюючого розрахунку, як це визначено п. 5.1 ст. 5 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” зі змінами та доповненнями. Такий уточнюючий розрахунок подається не пізніше закінчення строку позивної давності - 1095 днів. В даному випадку платник має надати пояснення в довільній письмовій формі, засвідчене підписом керівника чи головного бухгалтера та печаткою (чи підписом платника, якщо платник - фізична особа), із зазначенням змісту помилки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.