Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на використання місцевої символіки » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи є філія ЮО платником збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

При сплаті збору за право на використання місцевої символіки слід враховувати вимоги рішень органів місцевого самоврядування, на території яких здійснюють господарську діяльність відокремлені підрозділи підприємства. Слід зазначити, що платники збору за право на використання місцевої символіки повинні обов’язково мати дозвіл на використання символіки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Відповідно до ст. 12 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями збір за право на використання місцевої символіки справляється з юридичних осіб і громадян, які використовують цю символіку з комерційною метою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен сплачувати збір за право використання місцевої символіки ФОП – платник ЄП?

25.08.2011

Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку не звільняється від сплати збору за право використання місцевої символіки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинне підприємство (комісіонер), що здійснює реалізацію товару на підставі договору комісії, сплачувати збір за право на використання місцевої символіки з суми комісійної винагороди, отриманої від комітента?

25.08.2011

Якщо підприємство (комісіонер), що здійснює реалізацію товару на підставі договору комісії, використовує місцеву символіку з комерційною метою, то такий платник повинен обчислювати збір за право на використання місцевої символіки виходячи із вартості наданих послуг, тобто з сум комісійної винагороди, отриманих від комітента, незалежно від того чи є такий комітент платником збору чи ні.

Читати далі »