Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на використання місцевої символіки » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Що є об’єктом оподаткування збором за право на використання місцевої символіки підприємствами, які здійснюють виключно торгівельну діяльність?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 12 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями збір за право на використання місцевої символіки об’єктом оподаткування збором за право на використання місцевої символіки для юридичних осіб є вартість виробленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням місцевої символіки. Ст. 263 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року №436-IV із змінами та доповненнями встановлено, що господарсько-торговельною є діяльність, яка здійснюється суб’єктами господарювання у сфері товарного обігу, спрямована на реалізацію продукції виробничо-технічного призначення і виробів народного споживання, а також допоміжна діяльність, яка забезпечує їх реалізацію шляхом надання відповідних послуг. Господарсько-торговельна діяльність може здійснюватися суб'єктами господарювання в таких формах: матеріально-технічне постачання і збут; енергопостачання; заготівля; оптова торгівля; роздрібна торгівля і громадське харчування; продаж і передача в оренду засобів виробництва; комерційне посередництво у здійсненні торговельної діяльності та інша допоміжна діяльність по забезпеченню реалізації товарів (послуг) у сфері обігу. Ст. 1 Закону України від 1 грудня 2005 року №3164-IV „Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності” встановлено, що послуга – це результат економічної діяльності, яка не створює товар, але продається та купується під час торговельних операцій. Отже, роздрібна чи оптова торгівля є послугою із задоволення потреб в товарах юридичних осіб і громадян. Відповідно до ст. 3 Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV „Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні” із змінами і доповненнями фінансова, податкова та статистична звітність ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку. Отже при обчисленні збору за право на використання місцевої символіки підприємствами, які здійснюють виключно торгівельну діяльність використовується показник доходу (виручки) від наданих торгівельних послуг, зменшений на суму непрямих податків, якщо іншого не визначено рішенням відповідного органу місцевого самоврядування про встановлення цього збору.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.