Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на використання місцевої символіки » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який граничний розмір збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Відповідно до ст. 12 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями граничний розмір збору за право на за право на використання місцевої символіки не повинен перевищувати з юридичних осіб - 0,1 відсотка вартості вироблен...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені пільги щодо сплати збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Збір за право на використання місцевої символіки справляється з юридичних осіб і громадян, які використовують цю символіку з комерційною метою. Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків і зборів, до яких належить, зокрема і збір за право використання місцевої символіки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок справляння збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Збір за право на використання місцевої символіки справляється з юридичних осіб і громадян, які використовують цю символіку з комерційною метою. Дозвіл на використання місцевої символіки (герба міста або іншого населеного пункту, назви чи зображення архітектурних, історичних пам'яток) видається відповідними органами місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін сплачується до бюджету збір за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Збір за право на використання місцевої символіки до бюджету сплачується протягом десяти днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, визначеного місцевим органом самоврядування для подання податкового розрахунку збору за право на використання місцевої символіки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи подається звіт за формою №1-ПП, якщо платник податку користується пільгами з місцевих податків і зборів, що встановлені органами місцевого самоврядування?

25.08.2011

Платник податку, який має пільги з місцевих податків і зборів, що встановлені органами місцевого самоврядування, повинен надавати до органів ДПС за місцем реєстрації звіт за формою 1-ПП, в якому зазначаються коди пільг відповідно до Довідника пільг.

Читати далі »