Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на використання місцевої символіки » Розрахунок збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок подання розрахунку збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Податковий розрахунок збору за право на використання місцевої символіки до органів державної податкової служби подається за формою, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.03 № 622. При поданні розрахунку збору за право на використання місцевої символіки слід враховувати вимоги рішень органів місцевого самоврядування на території, де справляється цей збір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок збору за право на використання місцевої символіки ФОП?

25.08.2011

Фізична особа – суб’єктом підприємницької діяльності, яка використовує символіку з комерційною метою, та має дозвіл на таке використання у розрахунку збору за право на використання місцевої символіки заповнює рядок „04” - нараховано збору фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, за базовий податковий (звітний) період.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок збору за право на використання місцевої символіки ЮО?

25.08.2011

У звітному розрахунку збору за право на використання місцевої символіки алгоритм заповнення розрахунку юридичними особами наведено у складі показників за відповідними кодами рядків 01- 03.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як виправити помилку у розрахунку збору за право на використання місцевої символіки, яка призвела до недоплати цього збору? Які санкції при цьому нараховуються?

25.08.2011

Якщо платником збору за право на використання місцевої символіки виявлено помилку в податковому розрахунку збору за право на використання місцевої символіки, яка призвела до недоплати збору, то такий платник має право подати: - до закінчення граничного терміну подання розрахунку - новий звітний розрахунок з виправленими показниками без нарахування штрафів; - після закінчення граничного терміну подання розрахунку - уточнюючий розрахунок та сплатити суму недоплати і штраф у розмірі п’яти відсотків від такої суми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ЮО, яка змінила місцезнаходження, за старим місцезнаходження звітувати щодо збору за використання місцевої символіки, якщо діяльність за старим місцезнаходженням ним не буде здійснюватися?

25.08.2011

Якщо інше не визначено відповідним рішенням органів місцевого самоврядування, то юридична особа – платник збору за право на використання місцевої символіки у разі припинення діяльності за попереднім місцезнаходженням позбувається обов’язку щодо сплати цього збору та подання розрахунку на відповідній території, а саме за попереднім місцезнаходженням. З метою скасування реєстрації платника збору за право на використання місцевої символіки така особа повинна в довільній формі (усно, письмово) повідомити органам державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням про припинення діяльності на відповідній території.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно суб’єкту господарювання, який має дозвіл на використання місцевої символіки, подавати до органів ДПС розрахунок збору за право використання місцевої символіки з нульовими показниками, якщо ним не здійснюється господарська ді

25.08.2011

Якщо суб’єктом господарювання у звітному періоді не здійснюється господарська діяльність, але такий суб’єкт зареєстрований платником збору за право використання місцевої символіки, то він повинен згідно з нормами діючого законодавства подавати розрахунок збору за право використання місцевої символіки.

Читати далі »