Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на використання місцевої символіки » Розрахунок збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок подання розрахунку збору за право на використання місцевої символіки?

25.08.2011

Податковий розрахунок збору за право на використання місцевої символіки до органів державної податкової служби подається за формою, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.03 № 622. При поданні розрахунку збору за право на використання місцевої символіки слід враховувати вимоги рішень органів місцевого самоврядування на території, де справляється цей збір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок збору за право на використання місцевої символіки ФОП?

25.08.2011

Фізична особа – суб’єктом підприємницької діяльності, яка використовує символіку з комерційною метою, та має дозвіл на таке використання у розрахунку збору за право на використання місцевої символіки заповнює рядок „04” - нараховано збору фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, за базовий податковий (звітний) період.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок збору за право на використання місцевої символіки ЮО?

25.08.2011

У звітному розрахунку збору за право на використання місцевої символіки алгоритм заповнення розрахунку юридичними особами наведено у складі показників за відповідними кодами рядків 01- 03.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як виправити помилку у розрахунку збору за право на використання місцевої символіки, яка призвела до недоплати цього збору? Які санкції при цьому нараховуються?

25.08.2011

Якщо платником збору за право на використання місцевої символіки виявлено помилку в податковому розрахунку збору за право на використання місцевої символіки, яка призвела до недоплати збору, то такий платник має право подати: - до закінчення граничного терміну подання розрахунку - новий звітний розрахунок з виправленими показниками без нарахування штрафів; - після закінчення граничного терміну подання розрахунку - уточнюючий розрахунок та сплатити суму недоплати і штраф у розмірі п’яти відсотків від такої суми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинна ЮО, яка змінила місцезнаходження, за старим місцезнаходження звітувати щодо збору за використання місцевої символіки, якщо діяльність за старим місцезнаходженням ним не буде здійснюватися?

25.08.2011

Якщо інше не визначено відповідним рішенням органів місцевого самоврядування, то юридична особа – платник збору за право на використання місцевої символіки у разі припинення діяльності за попереднім місцезнаходженням позбувається обов’язку щодо сплати цього збору та подання розрахунку на відповідній території, а саме за попереднім місцезнаходженням. З метою скасування реєстрації платника збору за право на використання місцевої символіки така особа повинна в довільній формі (усно, письмово) повідомити органам державної податкової служби за попереднім місцезнаходженням про припинення діяльності на відповідній території.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно суб’єкту господарювання, який має дозвіл на використання місцевої символіки, подавати до органів ДПС розрахунок збору за право використання місцевої символіки з нульовими показниками, якщо ним не здійснюється господарська ді

25.08.2011

Якщо суб’єктом господарювання у звітному періоді не здійснюється господарська діяльність, але такий суб’єкт зареєстрований платником збору за право використання місцевої символіки, то він повинен згідно з нормами діючого законодавства подавати розрахунок збору за право використання місцевої символіки.

Читати далі »