Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за право на проведення кіно – і телезйомок » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який граничний розмір збору за право на проведення кіно- і телезйомок?

25.08.2011

Відповідно до ст. 13 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56 – 93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями граничний розмір збору за право на проведення кіно- і телезйомок не повинен перевищувати фактичних витрат на проведення зазначених заходів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати збору за право на проведення кіно- і телезйомок?

25.08.2011

Декрет Кабінету Міністрів України „Про місцеві податки та збори” не містить пільг щодо сплати збору за право на проведення кіно- і телезйомок. Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок справляння збору за право на проведення кіно-і телезйомок?

25.08.2011

На підставі ст. 18, 19 Декрету № 56-93 органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків ї зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок та перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначен...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін сплачується до бюджету збір за право на проведення кіно-і телезйомок?

25.08.2011

Відповідно до ст. 19 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 р. № 56-93 "Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному Радами народних депутатів, якими вони встановлюються.

Читати далі »