Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу та лотерей » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який граничний розмір збору за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу лотерей?

25.08.2011

Відповідно до ст. 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56 – 93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями граничний розмір збору за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей не повинен перевищувати 0,1 відсотка вартості заявл...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені пільги щодо сплати збору за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей?

25.08.2011

Декрет Кабінету Міністрів України „Про місцеві податки та збори” не містить пільг щодо сплати збору за проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей. Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок справляння збору за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей?

25.08.2011

Збір за право на проведення місцевих аукціонів і конкурсного розпродажу справляється за три дні до їх проведення. Збір за право на проведення лотерей справляється під час одержання дозволу на випуск лотереї.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін сплачується до бюджету збір за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей?

25.08.2011

Відповідно до ст. 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 р. № 56-93 "Про місцеві податки і збори" місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями збір за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу справляється за три дні до їх проведення. Збір за право...

Читати далі »