Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи потрібно при визначенні суми податкового зобов’язання з комунального податку враховувати працівника підприємства, якого було звільнено з роботи 1-го числа (тобто 1-го числа він працював, а з 2-го числа його було звільнено)?

25.08.2011

Так, потрібно. При визначенні суми податкового зобов’язання з комунального податку працівник, якого було звільнено 1-го числа (тобто 1-го числа він фактично працював), повинен враховуватися в середньооблікову кількість штатних працівників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включається до середньооблікової чисельності працюючі інваліди для обчислення комунального податку?

25.08.2011

Так, включаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються до середньооблікової кількості штатних працівників, при обчисленні комунального податку, сумісники?

25.08.2011

Ні, не включаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як враховується працівник, прийнятий на роботу на умовах неповного робочого дня при розрахунку рядка 01 податкового розрахунку комунального податку?

25.08.2011

Суть показника середньооблікової кількості штатних працівників полягає в тому, що зайнятий працівник враховується лише один раз (за місцем основної роботи) незалежно від терміну трудового договору та тривалості робочого часу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включається в середньооблікову кількість працівник, що знаходиться у декретній відпустці?

25.08.2011

Ні. До середньооблікової кількості штатних працівників облікового складу не враховуються працівники, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною до досягнення нею віку, передбачено чинним законодавством або колективним договором підприємства, включаючи тих, які усиновили новонароджену дитину безпосередньо з пологового будинку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яких категорій працівників не враховують при визначенні середньооблікової кількості штатних працівників для обчислення комунального податку?

25.08.2011

До середньооблікової кількості штатних працівників не включаються категорії працівників, що передбачені в п. 2.6 ст. 2 та пп. 3.2.2 п. 3.2 ст. 3 Інструкції зі статистики кількості працівників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як розраховується фонд оплати праці для нарахування комунального податку?

25.08.2011

Фонд оплати праці розраховується виходячи з кількісного складу працівників за базовий податковий (звітний) період та неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, що установлений законодавством України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином для розрахунку комунального податку здійснюється округлення показника середньооблікової кількості працівників, якщо такий показник не має цілого значення?

25.08.2011

Округлення результатів обчислень для відображення у формах державних статистичних спостережень з праці здійснюється за правилом парної цифри. Округлюються цифри поступово справа наліво: якщо остання значуща цифра менше або дорівнює "4", вона відкидається; якщо - більше або дорівнює "6", найближча ліворуч від неї цифра збільшується на одиницю. Якщо остання значуща цифра "5", найближча ліворуч від неї цифра збільшується на одиницю, якщо вона непарна, а парна залишається без змін.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮО сплачувати комунальний податок за місцезнаходженням власної земельної ділянки, на якій господарська діяльність не провадиться?

25.08.2011

Комунальний податок справляється виходячи із розміру річного фонду оплати праці працівників. Оскільки за місцезнаходженням земельної ділянки не провадиться господарська діяльність, тобто не зареєстрований відокремлений підрозділ та не обліковуються будь-які працівники, а саме відсутній фонд заробітної плати (відсутній об’єкт оподаткування), то комунальний податок за місцезнаходженням земельної ділянки підприємству сплачувати не потрібно.

Читати далі »