Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Об’єкт оподаткування »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮО сплачувати комунальний податок за місцезнаходженням власної земельної ділянки, на якій господарська діяльність не провадиться?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно зі ст. 15 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 із змінами та доповненнями (далі – Декрет) комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Ст. 69 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР "Про місцеве самоврядування в Україні" із змінами та доповненнями визначено, що місцеві податки і збори зараховуються до відповідних місцевих бюджетів. Як встановлено ст. 19 Декрету, місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному радами, якими вони встановлюються. Відповідно до п. 9.2. р. 9 Порядку обліку платників податків, зборів (обов`язкових платежів), затвердженого наказом ДПА України від 19.02.98 №80, із змінами і доповненнями платник податків зараховується органами державної податкової служби до категорії платників окремих податків за місцезнаходженням його підрозділів, земельних ділянок, родовищ корисних копалин, джерел забруднення навколишнього природного середовища, об'єктів рухомого або нерухомого майна, транспортних засобів, гастрольних заходів тощо, розташованих на територіях інших територіальних громад, ніж платник податків. Тобто, підприємство, яке придбало земельну ділянку в іншому місті, зараховується до категорії платників окремого податку за місцезнаходженням земельної ділянки. Отже, комунальний податок справляється виходячи із розміру річного фонду оплати праці працівників. Оскільки за місцезнаходженням земельної ділянки не провадиться господарська діяльність, тобто не зареєстрований відокремлений підрозділ та не обліковуються будь-які працівники, а саме відсутній фонд заробітної плати (відсутній об’єкт оподаткування), то комунальний податок за місцезнаходженням земельної ділянки підприємству сплачувати не потрібно.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.