Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яким нормативно-правовим документом встановлюється розмір комунального податку на місцях?

25.08.2011

Порядок сплати комунального податку, а також його розмір встановлюється відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який граничний розмір комунального податку?

25.08.2011

Граничний розмір комунального податку не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка сума неоподатковуваного мінімуму застосовується при розрахунку річного фонду оплати праці для розрахунку розміру комунального податку?

25.08.2011

При розрахунку річного фонду оплати праці для розрахунку розміру комунального податку використовується сума неоподаткованого мінімуму доходів громадян у розмірі 17 гривень.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи правомірно застосування ставки комунального податку у розмірі 20 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян?

25.08.2011

Згідно із Конституцією України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території. Рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України зупиняються у встановленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені пільги щодо сплати комунального податку?

25.08.2011

Декрет Кабінету Міністрів України „Про місцеві податки і збори” не містить пільг щодо сплати комунального податку. Але слід зазначити, що органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників та надавати відстрочки у сплаті місцевих податків і зборів, до яких належить комунальний податок.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов’язково для застосування пільги зі сплати комунального податку громадській організації отримувати статус неприбуткової організації, якщо згідно із рішенням органу місцевого самоврядування громадські організації, метою діяльності я

25.08.2011

Громадські організації є платниками комунального податку на загальних підставах, якщо вони не належать до бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств та інше не передбачено рішенням відповідного органу місцевого самоврядування. До неприбуткових установ і організацій віднесено, зокрема, громадські організації, створені з метою провадження екологічної, оздоровчої, аматорської, спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності, громадські організації інвалідів та їх міські осередки, створені згідно з Законом України „Про об’єднання громадян” (код ознаки неприбутковості 0006). Таким чином, тільки враховуючи мету провадження діяльності громадської організації та вимоги рішення органу місцевого самоврядування можливо чітко визначити порядок звільнення громадської організації від сплати комунального податку на відповідній території.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін сплачується до бюджету комунальний податок?

25.08.2011

Комунальний податок сплачується протягом десяти днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, визначеного місцевим органом самоврядування для подання податкового розрахунку комунального податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати та подання звітності по комунальному податку?

25.08.2011

Порядок сплати та порядок подання звітності по комунальному податку самостійно визначаються органами місцевого самоврядування на відповідній території.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок нарахування комунального податку?

25.08.2011

Комунальний податок нараховується за ставкою, встановленою рішенням органу місцевого самоврядування до річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з кількісного складу працівників за базовий податковий (звітний) період та розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, установленого законодавством України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати комунального податку та подання розрахунку ЮО за відокремлені підрозділи, філії?

25.08.2011

Головне підприємство повинне сплачувати комунальний податок та подавати розрахунок комунального податку за працівників своїх відокремлених підрозділів філій до місцевих бюджетів за місцем їх знаходження. Базовий період, за який подаються розрахунки комунального податку, а також терміни сплати податку, вказуються у відповідному рішенні органу місцевого самоврядування.

Читати далі »