Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Чи правомірно застосування ставки комунального податку у розмірі 20 відсотків неоподатковуваного мінімуму доходів громадян?

Надрукувати документ
25.08.2011

Чинним законодавством України не визначено період, за який розмір комунального податку не повинен перевищувати 10% річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподаткованого мінімуму доходів громадян. Обчислений комунальний податок із розрахунку 17грн. х 20% = 3,4грн. за 1 працівника в місяць. не перевищує граничний рівень податку (20,4 грн.) обчислений в місяць на 1 працівника за формулою 17грн. х 12міс. : 10% = 20,4 грн. Рішенням Дніпропетровської міської ради від 30.07.03 № 6/11 “Про комунальний податок” із змінами і доповненнями, внесеними рішенням міської ради від 27.09.06 № 4/4 “Про рішення міської ради від 30.07.03 № 311 “Про комунальний податок”, ставка комунального податку була визначена у розмірі 20 відсотків від офіційно встановленого неоподаткованого мінімуму доходів громадян, виходячи з середньо облікової чисельності штатних працівників облікового складу. Згідно зі ст. 144 Конституції України від 28 червня 1996 року №254к/96-ВР із змінами та доповненнями органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території. Рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України зупиняються у встановленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.