Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Розрахунок податку

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 З якого періоду підприємство повинно подавати розрахунок комунального податку, якщо таке підприємство отримало свідоцтво про державну реєстрацію наприкінці одного місяця (кварталу), а довідку про взяття на облік платника податків за ф. №

25.08.2011

Новостворене підприємство, яке отримало свідоцтво про державну реєстрацію наприкінці (місяця) кварталу, а довідку про взяття на облік платника податків за ф. №4-ОПП на початку іншого, повинно подавати розрахунок сплати комунального податку за місяць (квартал), з якого воно взято на податковий облік у відповідному органі державної податкової служби як платник цього податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання та заповнення податкового розрахунку комунального податку підприємством, яке має пільгу згідно із рішенням міської ради?

25.08.2011

Підприємство, що має пільгу зі сплати комунального податку згідно з рішенням міської ради, повинно подавати розрахунок до органів державної податкової служби. При цьому розрахунок подається з прочерками, з відповідною відміткою про користування цією пільгою (відповідно до якого нормативного документа надано пільгу), яка зазначається на будь-якому вільному полі розрахунку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як обчислюється рядок 01 "Кількісний склад працівників за базовий податковий (звітний) період" при заповненні податкового розрахунку комунального податку?

25.08.2011

Якщо рішенням органу місцевого самоврядування про встановлення комунального податку визначено базовий податковий (звітний) період календарний місяць, то в рядку 01 зазначається середньооблікова кількість штатних працівників за такий місяць якщо календарний квартал (півріччя, рік) — сума середньооблікової кількості штатних працівників за кожен місяць кварталу (півріччя, року).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який строк подається податковий розрахунок комунального податку і якими нормативними документами це регламентовано?

25.08.2011

У разі якщо відповідним органом місцевого самоврядування встановлено для комунального податку базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю, то за підсумками звітного (податкового) місяця платники зобов’язані подати органам державної податкової служби податкові розрахунки комунального податку протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем такого звітного (податкового) місяця. У разі якщо органом місцевого самоврядування для комунального податку встановлено базовий податковий (звітний) період квартал, то за підсумками звітного (податкового) кварталу платники зобов’язані подати органам державної податкової служби податкові розрахунки комунального податку протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем такого звітного (податкового) кварталу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як виправити помилку у розрахунку комунального податку? Які санкції при цьому нараховуються?

25.08.2011

Якщо платником комунального податку виявлено помилку в податковому розрахунку комунального податку, яка призвела до недоплати збору, то такий платник має право подати: - до закінчення граничного терміну подання розрахунку - новий звітний розрахунок з виправленими показниками без нарахування штрафів; - після закінчення граничного терміну подання розрахунку - уточнюючий розрахунок та сплатити суму недоплати і штраф у розмірі п’яти відсотків від такої суми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання розрахунку комунального податку?

25.08.2011

Податковий розрахунок комунального податку до органів державної податкової служби подається за формою, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.03 №625. При поданні розрахунку комунального податку слід враховувати вимоги рішень органів місцевого самоврядування на відповідній території.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно подавати розрахунок комунального податку ЮО, у штаті якої немає найманих працівників?

25.08.2011

Так, підприємство, яке не має штатних працівників, повинно подавати розрахунок сплати комунального податку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнюються показники уточнюючого податкового розрахунку комунального податку?

25.08.2011

В уточнюючому розрахунку комунального податку у рядках 01 - 05 проставляються правильні показники з урахуванням виправлення помилок. У випадку коли значення податку за даними уточнюючого розрахунку перевищують значення податку за даними раніше поданого розрахунку, що уточнюється, то у рядку 07 розраховується сума недоплати (заниження податкового зобов'язання), яка збільшує податкове зобов'язання. При цьому у рядку 09 розраховується сума штрафу у розмірі 5 відсотків від суми такої недоплати, який нараховується платником самостійно.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 До якого часу ЮО, яка щодо місцевих податків і зборів, зокрема комунального податку, зарахована до категорії платників окремих податків за місцезнаходження підрозділу, необхідно звітувати щодо такого податку до органів ДПС, якщо підрозді

25.08.2011

Юридична особа, яка щодо місцевих податків і зборів, зокрема комунального податку була зарахована до категорії платників окремих податків за місцезнаходженням підрозділу, який ліквідовано, повинна звітувати щодо таких податків (податку) до органів ДПС до дати виключення її з категорії платників окремих податків відповідного органу ДПС, яке здійснюється на підставі відповідних підтвердних документів або по закінченні бюджетного року, про що вносяться відомості до Єдиного банку даних юридичних осіб або Реєстру фізичних осіб.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно ЮО подавати розрахунок комунального податку за місцезнаходженням власної земельної ділянки, на якій не розташований відокремлений підрозділ та господарська діяльність не провадиться?

25.08.2011

Юридична особа, яка придбала земельну ділянку в іншому місці, зараховується до категорії платників окремих податків за місцезнаходженням земельної ділянки. Якщо органом місцевого самоврядування не передбачено інше для підприємств, у яких відсутній об’єкт оподаткування, то юридична особа, яка взята на податковий облік у відповідному органі державної податкової служби як платник окремих податків, не веде господарської діяльності і не має штатних працівників, повинна подавати розрахунок зі сплати комунального податку з про кресленнями, що і буде підтвердженням відсутності об’єкту оподаткування.

Читати далі »