Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена чинним законодавством у разі несвоєчасної сплати до бюджету комунального податку?

25.08.2011

У разі несвоєчасної сплати в бюджет сум комунального податку, уповноважена особа сплачує пеню та штраф. За неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати до бюджету сум комунального податку, посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які санкції застосовуються за неподання розрахунку комунального податку?

25.08.2011

Платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо розрахунок комунального податку надіслано поштою пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання розрахунку, але орган ДПС отримав лист з повідомленням вчасно, чи передбачено штраф за таке порушення?

25.08.2011

У разі якщо платник податку надсилає податкову декларацією поштою пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку її подання, але при цьому органи державної податкової служби отримують її в терміни, що не перевищують граничні строки подання декларації, визначені пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, то до такого платника не застосовуються штрафні санкції, визначені пп. 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 цього Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Які наслідки для платника податку та яким чином виправити помилку, якщо платником податку невірно зазначено код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ у рядку 7 розрахунку комунального пода

25.08.2011

Якщо платником податку невірно зазначено у рядку 7 Розрахунку код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ та сплачено комунальний податок до територіальної громади не за своїм місцезнаходженням, то вважається, що за місцезнаходженням платника податку Розрахунок не подано та податок не сплачено (незалежно від того чи невірний орган за КОАТУУ та вірний орган за КОАТУУ обслуговуються однією державною податковою інспекцією чи різними). В даному випадку платник податку повинен подати новий Розрахунок з вірно заповненими всіма показниками, в тому числі і графи 7, та сплатити податок до територіальної громади за своїм місцезнаходженням. До такого платника податку буде застосовано штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне неподання або затримку Розрахунку. Окрім того, до розрахунку, який містить не вірно заповнений рядок 7, платник податку має право подати уточнюючий розрахунок та зменшити нараховані податкові зобов’язання та, в свою чергу, такий платник має право подати заяву до органу ДПС за місцем перебування на податковому обліку в довільній формі щодо повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів), яка може бути подана не пізніше 1095 дня, наступного за днем виникнення такої переплати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Які наслідки для платника податку та яким чином виправити помилку, якщо платником податку невірно зазначено код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ у рядку 7 розрахунку комунального под

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (посачток див. І) Повна: Форма податкового розрахунку комунального податку, затверджена наказом ДПА України від 24.12.03 №625 із змінами та доповненнями (далі – Розрахунок). Зазначеним Розрахунком передбачено, що у рядку 7 платник податку зазначає код органу місцевого самовряду...

Читати далі »