Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена чинним законодавством у разі несвоєчасної сплати до бюджету комунального податку?

25.08.2011

У разі несвоєчасної сплати в бюджет сум комунального податку, уповноважена особа сплачує пеню та штраф. За неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати до бюджету сум комунального податку, посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які санкції застосовуються за неподання розрахунку комунального податку?

25.08.2011

Платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо розрахунок комунального податку надіслано поштою пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання розрахунку, але орган ДПС отримав лист з повідомленням вчасно, чи передбачено штраф за таке порушення?

25.08.2011

У разі якщо платник податку надсилає податкову декларацією поштою пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку її подання, але при цьому органи державної податкової служби отримують її в терміни, що не перевищують граничні строки подання декларації, визначені пп. 4.1.4 п. 4.1 ст. 4 Закону України „Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”, то до такого платника не застосовуються штрафні санкції, визначені пп. 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 цього Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Які наслідки для платника податку та яким чином виправити помилку, якщо платником податку невірно зазначено код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ у рядку 7 розрахунку комунального пода

25.08.2011

Якщо платником податку невірно зазначено у рядку 7 Розрахунку код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ та сплачено комунальний податок до територіальної громади не за своїм місцезнаходженням, то вважається, що за місцезнаходженням платника податку Розрахунок не подано та податок не сплачено (незалежно від того чи невірний орган за КОАТУУ та вірний орган за КОАТУУ обслуговуються однією державною податковою інспекцією чи різними). В даному випадку платник податку повинен подати новий Розрахунок з вірно заповненими всіма показниками, в тому числі і графи 7, та сплатити податок до територіальної громади за своїм місцезнаходженням. До такого платника податку буде застосовано штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне неподання або затримку Розрахунку. Окрім того, до розрахунку, який містить не вірно заповнений рядок 7, платник податку має право подати уточнюючий розрахунок та зменшити нараховані податкові зобов’язання та, в свою чергу, такий платник має право подати заяву до органу ДПС за місцем перебування на податковому обліку в довільній формі щодо повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів), яка може бути подана не пізніше 1095 дня, наступного за днем виникнення такої переплати.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Які наслідки для платника податку та яким чином виправити помилку, якщо платником податку невірно зазначено код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ у рядку 7 розрахунку комунального под

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (посачток див. І) Повна: Форма податкового розрахунку комунального податку, затверджена наказом ДПА України від 24.12.03 №625 із змінами та доповненнями (далі – Розрахунок). Зазначеним Розрахунком передбачено, що у рядку 7 платник податку зазначає код органу місцевого самовряду...

Читати далі »