Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Комунальний податок » Відповідальність »

Діє до 01.01.2011 ІІ Які наслідки для платника податку та яким чином виправити помилку, якщо платником податку невірно зазначено код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ у рядку 7 розрахунку комунального под

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (посачток див. І) Повна: Форма податкового розрахунку комунального податку, затверджена наказом ДПА України від 24.12.03 №625 із змінами та доповненнями (далі – Розрахунок). Зазначеним Розрахунком передбачено, що у рядку 7 платник податку зазначає код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ. Державний класифікатор ДК 014-97 "Класифікатор об’єктів адміністративно-територіального устрою України" (КОАТУУ) затверджено та введено в дію наказом Держстандарту України від 31.10.97 № 659 із змінами та доповненнями. Об’єктами класифікації в КОАТУУ є: Автономна Республіка Крим, області, райони, міста, райони у містах, селища міського типу, селища, села тощо. КОАТУУ призначено для забезпечення достовірності, цілісності, зпіставленості даних у ході проведення автоматизованої обробки та під час поширення інформації у різних територіальних розрізах. Враховуючи зазначене, якщо платником податку невірно вказано у рядку 7 Розрахунку код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ та сплачено комунальний податок до територіальної громади не за своїм місцезнаходженням, то вважається, що за місцезнаходженням платника податку Розрахунок не подано та податок не сплачено (незалежно від того чи невірний орган за КОАТУУ та вірний орган за КОАТУУ обслуговуються однією державною податковою інспекцією чи різними). В даному випадку платник податку повинен подати новий Розрахунок з вірно заповненими всіма показниками, в тому числі і графи 7, та сплатити податок до територіальної громади за своїм місцезнаходженням. До такого платника податку згідно із пп. 17.1.1 п. 17 ст. 17 Закону України від 21 грудня 2000року №2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами і доповненнями (далі – Закон №2181) буде застосовано штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне неподання або затримку Розрахунку. Окрім того, до розрахунку, який містить не вірно заповнений рядок 7, платник податку відповідно до п. 5.1 ст. 5 Закону №2181 має право подати уточнюючий розрахунок та зменшити нараховані податкові зобов’язання та в свою чергу такий платник має право згідно із п.п. 4, 5 Порядку взаємодії органів державної податкової служби України, фінансових органів та органів Державного казначейства України в процесі повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів) платникам податків, затвердженого наказом ДПА України, Міністерства фінансів України, Державного казначейства України від 03.02.05 №58/78/22 подати заяву до органу ДПС за місцем перебування на податковому обліку в довільній формі щодо повернення помилково та/або надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів), яка може бути подана не пізніше 1095 дня, наступного за днем виникнення такої переплати.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.