Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі » Відповідальність »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність у разі, якщо магазин працює без дозволу на розміщення об’єктів торгівлі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Ст. 17 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями (далі - Декрет № 56-93) визначено, що збір за видачу дозволу на розміщення об'єктів торгівлі - це плата за оформлення та видачу дозволів на торгівлю у спеціально відведених для цього місцях. Відповідно до ст. 1 Закону України від 6 вересня 2005 року №2806-ІV „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (далі – Закон №2806) документ дозвільного характеру – дозвіл, висновок, погодження, свідоцтво тощо, який дає суб’єкту господарювання право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності, а об’єктом, на який видається документ дозвільного характеру, є земельна ділянка, споруда, будівля, приміщення, устаткування, обладнання та механізми, що вводяться в експлуатацію або проектуються, окрема операція, господарська діяльність певного виду, робота та послуга. Відповідно до вимог ст. 4 Закону №2806 необхідність одержання документа дозвільного характеру встановлюється виключно законами, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру. Ст. 1 Закону №2806 визначено, що місцеві дозвільні органи – це міські ради та їх виконавчі органи, районні та районні у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації, територіальні (місцеві) органи центральних органів виконавчої влади, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону видавати документи дозвільного характеру від свого імені, а також підприємства, установи, організації, що у випадках, передбачених законом, уповноважені видавати документи дозвільного характеру і можуть залучатися до проведення експертизи та обстеження, необхідних для видачі документів дозвільного характеру, у межах відповідної адміністративно – територіальної одиниці. Таким чином, притягнення до відповідальності суб’єкта підприємницької діяльності, який працює без дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, здійснюється органами місцевого самоврядування. П. 3 ст. 11 Прикінцевих положень Закону №2806 внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року №8073-ХІІ із змінами та доповненнями, а саме: ст. 164 передбачено, зокрема, провадження господарської діяльності без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.