Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Штрафні (фінансові) санкції »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні санкції за арифметичну або методологічну помилку в податковій декларації (розрахунку), яка не призвела до заниження суми податкових зобов’язань (тобто - завищення суми податкових зобов’язань)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до підпункту "в"пп.4.2.2. п.4.2. ст.4 Закону України від 21.12.200р. № 2181-III “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” ( далі – Закон №2181) контролюючий орган повинен самостійно визначити суму податкового зобов’язання платника податку, якщо внаслідок проведення камеральної перевірки виявляє арифметичні або методологічні помилки у поданій платником податків податковій декларації , які призвели до заниження або завищення суми податкового зобов’язання. Підпунктом 17.1.4 пункту 17.1 статті 17 Закону №2181 визначено, що у разі коли контролюючий орган самостійно донараховує суму податкового зобов’язання платника податків за підставами , визначеними у підпункті "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону такий платник податків зобов’язаний сплатити штраф у розмірі п’яти відсотків суми донарахованого податкового зобов’язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати , незалежно від кількості податкових періодів , що минули. Таким чином, в випадку коли помилка не призвела до заниження податкових зобов’язань штрафні санкції Законом №2181 не передбачені.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.