Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Штрафні (фінансові) санкції »

Діє до 01.01.2011 ІІ На яку суму боргу застосовуються штрафні санкції (по 17.1.7), якщо у повідомленні – рішенні форми "Р" визначено суми зобов’язання:усього; за основним платежем; за штрафними (фінансовими) санкціями?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: Згідно п.6.1.7 Інструкції про порядок застосування та стягнення сум штрафних (фінансових) санкцій органами державної податкової служби, затвердженої наказом ДПА України від 17.03.01 № 110 із змінами та доповненнями, зазначенні штрафні (фінансові) санкції не поширюються на суми штрафних (фінансових) санкцій та пені. Отже, штрафні санкції по пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону N2181 нараховуються органом державної податкової служби тільки до основного платежу, зазначеного у повідомленні-рішенні форми "Р", коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, за наявності факту погашення податкового боргу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.