Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Нарахування пені

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні (фінансові) санкції, визначені пп.17.1.7 Закону №2181, за несвоєчасну сплату штрафних (фінансових) санкцій та пені?

25.08.2011

Штрафні (фінансові) санкції, визначені пп.17.1.7 Закону №2181, не поширюються на суми штрафних (фінансових) санкцій та пені.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як розраховується сума пені суб’єктом господарювання, у разі несвоєчасної сплати податку або збору та яким чином сплачується до бюджету пеня (разом із сплатою податкового боргу або окремим платіжним документом)?

25.08.2011

Розрахунок суми пені на фактично погашену суму податкового боргу здійснюється відповідно до формули: 1) спочатку перемножуються такі показники: - фактично погашена суму податкового боргу; - кількість днів затримки сплати узгодженого податкового зобов'язання; - більша з облікових ставок НБУ, що діяли на день виникнення податкового боргу або на день його (його частини) погашення; - коефіцієнт 1,2 (дозволяє розрахувати 120 % річних облікової ставки НБУ). 2) отриманий результат поділити на кількість днів у календарному році. Сума пені, що нараховується на фактично погашену суму податкового боргу завжди округлюється до другого знака після коми. При частковому погашенні податкового боргу сума такої частки визначається з урахуванням пені, нарахованої на таку частку. Податковий борг, що погашається частково, сплачується разом зі сплатою пені, нарахованої відповідно до такої частки, єдиним платіжним документом, в якому суми такого податкового боргу та такої пені визначаються окремо. Платіжні документи, які не містять окремо виділену суму податкового боргу та суму пені, не приймаються до виконання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок нарахування пені за несвоєчасну сплату узгодженої суми податкового зобов’язання?

25.08.2011

Після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов’язання, на суму податкового боргу нараховується пеня. Пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120% річних облікової ставки НБУ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якщо платник податків не сплачує пеню разом зі сплатою податкового боргу (його частини) або не визначає її окремо у платіжному документі, які дії працівників органів ДПС по розподілу таких сум?

25.08.2011

Якщо платник податків не сплачує пеню разом зі сплатою податкового боргу (його частини) або не визначає її окремо у платіжному документі (чи визначає з порушенням зазначеної пропорції), то податковий орган у день надходження від органу державного казначейства інформації про зарахування коштів до бюджету, самостійно здійснює розподіл такої сплаченої суми на суму, що спрямовується на погашення такого податкового боргу (його частини), та суму, що спрямовується на погашення пені, нарахованої на суму такого погашеного податкового боргу (його частини). При цьому протягом трьох робочих днів податковий орган складає та надсилає такому платнику податків повідомлення, в якому міститься інформація про суми розподілу сплачених коштів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховується пеня згідно Закону України №2181 на штраф, що накладається за адміністративні правопорушення згідно Кодексу про адміністративні правопорушення?

25.08.2011

Штрафи, що накладаються за адміністративні правопорушення згідно Кодексу про адміністративні правопорушення не є податковими зобов’язаннями і відповідно на них пеня згідно Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" не нараховується.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи поширюються строки давності, визначені Законом № 2181 на нарахування пені?

25.08.2011

Строки давності, визначені Законом № 2181 поширюються на нарахування пені.

Читати далі »