Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Адміністративна відповідальність »

Чи мають право працівники органів ДПС складати протоколи про адміністративні правопорушення на підставі надісланих документів (в т.ч. рапорту) органів внутрішніх справ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до статті 9 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 7 грудня 1984 року № 8073-Х із змінами та доповненнями (далі – КУпАП) адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність. Адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені Кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 255 КУпАП уповноважені посадові особи органів державної податкової служби мають право складати протоколи у справах про адміністративні правопорушення за статтями 512, 1551, 1631 - 1634, 164, 1645, 1772 КУпАП. Згідно з частиною другою статті 255 КУпАП також передбачено, що уповноважені особи органів державної податкової служби у справах про адміністративні правопорушення, розгляд яких віднесено до відання органів державної податкової служби, відповідно до статті 234? КУпАП мають право складати протоколи про правопорушення за статтями 1641, 1666 КУпАП. Зміст протоколу повинен відповідати вимогам, викладеним у статті 256 КУпАП. Однією з вимог складання належного протоколу про адміністративне правопорушення відповідно до частини другої статті 256 КУпАП є його оформлення та підписання в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, крім того протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягується до адміністративної відповідальності. При складанні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз’яснюються її права і обов’язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі. При цьому, на сьогодні Кодексом України про адміністративні правопорушення та Інструкцією з оформлення органами державної податкової служби матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженою наказом ДПА України від 28.10.09 № 585 не передбачено самого порядку складання органами ДПС протоколів про адміністративні правопорушення на підставі документів, що надійшли від відповідних органів. Таким чином, у разі надходження до органів державної податкової служби документів (в т.ч. рапорту) від органів внутрішніх справ про адміністративні правопорушення, зазначена інформація відповідно до пункту першого частини першої статті 21 Закону України від 4 грудня 1990 року № 509-XII „Про державну податкову службу в Україні” із змінами та доповненнями приймається і реєструється, та в установленому порядку здійснюється її перевірка і приймається щодо зазначеної інформації передбачене Законом рішення.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.