Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Фінансова (штрафи) »

ІІІ Який порядок застосування штрафних санкцій за порушення СГ термінів подання звітності передбачених ст.120 ПКУ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Повна: Отже, у разі виявлення порушення термінів подання податкової звітності суб’єктом господарювання, орган ДПС має право запросити платника до себе для проведення перевірки даної декларації. За результатами камеральної перевірки складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами такого органу, який проводив перевірку, і після реєстрації в органі ДПС вручається або надсилається для підписання (у разі якщо платник не з’явився в інспекції) протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 ПКУ. Повідомлення-рішення приймається керівником податкового органу (його заступником) протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки. Наступного робочого дня орган ДПС направляє (вручає) податкове повідомлення-рішення платнику податків згідно порядку передбаченого наказом ДПС від 22.12.2010 № 985.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.