Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Адміністративна

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Яка адміністративна відповідальність передбачена для СГ за порушення порядку провадження господарської діяльності?

25.08.2011

Відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення органи державної податкової служби мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення у таких випадках: - за порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності; - за порушення порядку проведення розрахунків; - за порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків; - за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів); - за невиконання законних вимог посадових осіб органів державної податкової служби; - за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи; - за порушення порядку провадження господарської діяльності; - за зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка; - за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів; - за порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат; - за порушення порядку подання фінансової звітності та ведення бухгалтерського обліку при ліквідації юридичної особи.

Читати далі »

Чи притягаються до адміністративної відповідальності посадові особи СГ та ФО відповідно до постанови по справі про адміністративне правопорушення під час проведення процедури адміністративного або судового оскарження даної постанови?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 До адміністративної відповідальності притягаються особи з моменту набрання законної сили рішення органу (посадової особи) у справі про адміністративне правопорушення або суду.

Читати далі »

На яку особу складається протокол про адміністративне правопорушення за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування податку на прибуток або інших податків і зборів працівниками органів ДПС?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі несвоєчасного подання або неподання платіжного доручення до на перерахування податків складається протокол про адміністративне правопорушення як на посадову особу, яка здійснює керівництво підприємством відповідно до законодавства та установчих документів так і на головного бухгалтера. При цьому, якщо штатним розписом підприємства не передбачено посади головного бухгалтера, то протокол про адміністративне правопорушення складається на особу, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку підприємства, складання і подання у встановлені строки фінансової звітності.

Читати далі »

І. Чи мають право органи ДПС складати протоколи про адміністративні правопорушення, виносити по них постанови або передавати їх до суду, за період з 01.01.2011 по 30.06.2011 (п.7 підрозділ 10)?

25.08.2011

Уповноважені посадові особи органів ДПС мають право складати протоколи у випадках, передбачених ст.255 КУпАП (ст. 51прим.2, 155прим.1, 163прим.1 - 163прим.4, 163прим.12 164, 164прим.5, 177прим.2) та якщо розгляд справ про адміністративні правопорушення віднесено до відання інших органів, належно оформлений протокол надсилається органу уповноваженому розглядати адміністративну справу, протягом 3-х календарних днів з дня підписання (відмови від підписання) протоколу та реєстрації. А у випадках, передбачених ст. 234 прим.2 КУпАП (ст. 164 прим.1,166 прим.6) - розглядати справи про адміністративні правопорушення (тобто складати протоколи та виносити постанови). Відповідальність у вигляді штрафної санкції у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення податкового законодавства за період з 1 січня по 30 червня 2011року (п.7 підр.10 ПКУ) - не стосується адміністративної відповідальності.

Читати далі »

ІІ. Чи мають право органи ДПС складати протоколи про адміністративні правопорушення, виносити по них постанови або передавати їх до суду, за період з 01.01.2011 по 30.06.2011 (п.7 підрозділ 10)?

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Справи про адміністративні правопорушення, передбачені зазначеними статтями, розглядають судді районних, районних у містах чи міжміських судів відповідно до ст.221 КУпАП. Окрім того, відповідно до ст. 234 прим.2 КУпАП органи ДПС розглядають справи про адміністративні право...

Читати далі »

Хто із посадових осіб органів ДПС має право складати протоколи про адміністративні порушення стосовно СГ(20.1.21 та 20.1.40)?

25.08.2011

Відповідно до Податкового кодексу України право складати протоколи про адміністративні порушення стосовно платників податків - фізичних осіб та посадових осіб платників податків - юридичних осіб надано головам державних податкових адміністрацій і начальникам державних податкових інспекцій та їх заступникам.

Читати далі »

Чи вважається ФОП, посадовою особою, у разі складання працівниками органів ДПС протоколів про адміністративні правопорушення?

25.08.2011

Громадянин - суб'єкт підприємницької діяльності, може бути визнаний службовою особою (посадовою особою) лише тоді, коли такий громадянин на умовах трудового договору наймає працівників для сприяння йому у здійсненні підприємницької діяльності. За таких обставин він набуває організаційно-розпорядчих повноважень стосовно найманих працівників (право ставити перед ними певні завдання, визначати розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня, застосовувати дисциплінарні стягнення тощо).

Читати далі »

Яким чином визначається "день вчинення правопорушення" та яке правопорушення може вважатися "триваючим" відповідно до ст.38 КУпАП?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 510, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш деталь...

Читати далі »

Чи передбачена адмінстративна відповідальність, якщо при проведенні перевірки (документальній або камеральній) ЮО виявлено заниження податкового зобов’язання (ст.163 прим.1 КУпАП )?

25.08.2011

У разі виявлення органом ДПС в ході перевірки юридичної особи (документальної або камеральної) заниження податкового зобов’язання передбачено застосування адміністративного штрафу у розмірі від 85 грн. до 170 грн. до керівника та головного бухгалтера (або іншої посадової особи). До особи, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за заниження податкового зобов’язання застосовується адміністративний штраф у розмірі від 170 грн. до 255 грн.

Читати далі »

Чи мають право працівники органів ДПС вимагати від СГ, копії документів (паспорту, довідки про заробітну плату тощо), при складанні протоколу про адміністративні правопорушення?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 510., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

В який термін з дня вчинення правопорушення органом ДПС може бути накладене адміністративне стягнення на посадових осіб?

25.08.2011

Адміністративне стягнення може бути накладено органом ДПС на громадян i посадових осіб (головного бухгалтера, директора) не пізніше ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення, а в разі триваючого правопорушення – два місяці з дня його виявлення. У разі відмови в порушенні кримінальної справи або її закриття адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше ніж через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або її закриття.

Читати далі »

Чи складається протокол про адміністративне правопорушення за неподання подання платіжних доручень на перерахування податків (зборів) )на посадових осіб СГ, у разі коли платіжне доручення було подане вчасно, а погашення відбувалось по мірі надходження кош

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 510., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи можливо відповідальних (посадових) осіб підприємства одночасно притягувати до адміністративної відповідальності за декілька адміністративних правопорушень?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 510., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »