Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Адміністративна »

І. Чи мають право органи ДПС складати протоколи про адміністративні правопорушення, виносити по них постанови або передавати їх до суду, за період з 01.01.2011 по 30.06.2011 (п.7 підрозділ 10)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до абз.1 ст.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984р. № 8073-X із змінами та доповненнями (далі – КУпАП) законодавство України про адміністративні правопорушення складається з вищезазначеного Кодексу та інших законів України. Згідно із абз.1 ст.9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність. Пунктом 20.1.21 ст.20 ПКУ передбачено, що органи ДПС мають право складати стосовно платників податків - фізичних осіб та посадових осіб платників податків - юридичних осіб протоколи про адміністративні правопорушення в порядку, визначеному законом. Права передбачені цім пунктом надаються головам державних податкових адміністрацій і начальникам державних податкових інспекцій та їх заступникам. Відповідно до статті 255 КУпАП органи державної податкової служби мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення у таких випадках: - за порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності (ст. 51 прим.2 КУпАПП) - за порушення порядку проведення розрахунків (ст. 155 прим.1 КУпАПП) - за порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків (ст.163прим.1 Кодексу) - за неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів) (ст.163прим.2 КУпАПП). - за невиконання законних вимог посадових осіб органів державної податкової служби (ст. 163 прим.3 КУпАПП). - за порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи (ст. 163 прим.4 КУпАПП). - видача векселя без наявності грошового боргу за фактично поставлені товари, виконані роботи, надані послуги або без визначення у відповідному договорі умови проведення розрахунків із застосуванням векселів чи із зазначенням суми платежу за векселем, що є більшою від суми зобов'язань трасата перед трасантом або векселедавця (за переказним векселем - трасанта) перед особою, якій чи за наказом якої має бути здійснений платіж (ст. 163прим.12 КУпАПП). - за порушення порядку провадження господарської діяльності (ст. 164 КУпАПП). - за зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка (ст. 164прим.5 КУпАПП). - за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст.177прим.2 КУпАПП). (продовження див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.