Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Відповідальність » Адміністративна »

Хто із посадових осіб органів ДПС має право складати протоколи про адміністративні порушення стосовно СГ(20.1.21 та 20.1.40)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп.20.1.21. п.20.1. ст.20 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-IV із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) складати протоколи про адміністративні правопорушення стосовно платників податків - фізичних осіб та посадових осіб платників податків - юридичних осіб в порядку, визначеному законом. Згідно пп.20.1.40. п.20.1. ст.20 ПКУ права, передбачені пп. 20.1.1-20.1.11, 20.1.23-20.1.26, 20.1.29 - 20.1.31 цієї статті, надаються посадовим особам органів державної податкової служби, а права, передбачені пп. 20.1.12 - 20.1.22, 20.1.27 - 20.1.28, 20.1.32 - 20.1.40 цієї статті, надаються головам державних податкових адміністрацій і начальникам державних податкових інспекцій та їх заступникам. Отже, відповідно до Податкового кодексу України, право складати протоколи про адміністративні правопорушення стосовно платників податків - фізичних осіб та посадових осіб платників податків - юридичних осіб надано головам державних податкових адміністрацій і начальникам державних податкових інспекцій та їх заступникам.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.