Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Платники рентної плати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Хто є платниками рентної плати за нафту, природний газ та газовий конденсат?

25.08.2011

Платниками рентної плати є суб'єкти господарювання, які видобувають вуглеводневу сировину (нафту, природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), газовий конденсат) на підставі спеціальних дозволів на користування надрами, отриманих у встановленому законодавством порядку. Видобуток - технологічний процес вилучення з покладу в надрах та підняття на поверхню вуглеводневої сировини (у тому числі під час геологічного вивчення).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником рентної плати суб’єкт господарювання, який отримав дозвіл на право користування надрами і планує видобувати вуглеводну сировину?

25.08.2011

Підприємство, яке отримало дозвіл на право користування надрами та здійснює вилучення з покладу в надрах та підняття на поверхню вуглеводневої сировини (у тому числі під час геологічного вивчення) є платниками рентної плати. Податковий розрахунок подається платником починаючи з календарного місяця, що настає за місяцем, у якому такий платник отримав дозвіл на початок (продовження) виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта відповідно до Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат відокремлений підрозділ (філія)?

25.08.2011

У разі якщо підприємство є платником рентної плати, а статутна діяльність відокремленого підрозділу є подальшим провадженням статутних завдань головного підприємства, то головне підприємство відповідно подає розрахунок та сплачує рентну плату за такий відокремлений підрозділ за місцезнаходженням ділянки надр, межі якої визначені в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, у разі розміщення такої ділянки в межах території України або за місцем перебування на обліку як платника податків і зборів (обов'язкових платежів), у разі розміщення ділянки надр, межі якої визначено в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, в межах континентального шельфу та/або виключної (морської) економічної зони України.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Хто є платником рентної плати в умовах договору спільної діяльності, пов'язаної з користування м нафтогазоносними надрами?

25.08.2011

Платниками рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат є суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток вуглеводневої сировини на підставі спеціальних дозволів на користування надрами, тобто утримують майнові права з видобування вуглеводнів в межах конкретних ділянок надр. Власникам спеціальних дозволів заборонено відчужувати майнові права визначені цим дозволом, в тому числі передавати їх до майна спільної діяльності. Таким чином спільна діяльність у формі простого товариства з об'єднанням майна (в частині майнових прав) не може бути спрямованою безпосередньо на діяльність з розробки родовищ, а видобута вуглеводнева сировина в умовах відсутності об'єднання майна не може бути визнана спільною власністю. Законодавство дозволяє спільну діяльність, що пов'язана з користуванням нафтогазоносними надрами, при цьому по причинах зазначених вище, у таких об'єднань за цивільно - правовими угодами не можуть виникати обов'язки по сплаті рентної плати

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є суб’єкт господарювання власник спеціального дозволу на користування надрами, при видобуванні вуглеводневої сировини, платником рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, платежів за користування надрами та збору за

25.08.2011

Суб’єкт господарювання - власник спеціального дозволу на користування надрами, який здійснює видобування вуглеводневої сировини є платником рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, платежів за користування надрами та збору за геологорозвідувальні роботи.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є платником рентної плати за нафту, природний газ та газовий конденсат при укладанні договору про спільну діяльність?

25.08.2011

Платниками рентної плати можуть бути лише юридичні особи або фізичні особи - підприємці, що у визначеному законодавством порядку отримали спеціальні дозволи на користування нафтогазоносними надрами, оскільки договори про спільну діяльність не належать ні до однієї із вказаних категорій суб'єктів цивільних відносин.

Читати далі »