Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Платники рентної плати »

Діє до 01.01.2011 Чи є платником рентної плати суб’єкт господарювання, який отримав дозвіл на право користування надрами і планує видобувати вуглеводну сировину?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.2 Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 року N256 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року N261, далі - Порядок, платниками рентної плати є суб'єкти господарювання, які видобувають вуглеводневу сировину (нафту, природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), газовий конденсат) на підставі спеціальних дозволів на користування надрами, отриманих у встановленому законодавством порядку. Згідно з п.1 Порядку видобуток - технологічний процес вилучення з покладу в надрах та підняття на поверхню вуглеводневої сировини (у тому числі під час геологічного вивчення). Податковий розрахунок подається платником починаючи з календарного місяця, що настає за місяцем, у якому такий платник отримав дозвіл на початок (продовження) виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта відповідно до Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2003 року N 1631 (п.6 Порядку). Таким чином, підприємство, яке отримало дозвіл на право користування надрами та здійснює вилучення з покладу в надрах та підняття на поверхню вуглеводневої сировини (у тому числі під час геологічного вивчення) є платниками рентної плати.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.