Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Ставки рентної плати »

Діє до 01.01.2011 І. Який розмір рентної плати за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ) застосовується у звітних періодах 2009 року?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пп.1 п.4 розділу II Закону України від 3 червня 2008 року №309-VІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами, внесеними Законом України від 25 грудня 2008 року № 798-VI, у кожному податковому (звітному) періоді, що дорівнює календарному місяцю, суб’єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у т.ч. під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, а саме природного газу (у т.ч. нафтового попутного) газу) на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, вносять у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до Державного бюджету України рентну плату за природний газ (у т.ч. нафтовий (попутний) газ): а) який реалізується у звітному податковому періоді, коли такий газ був видобутий, суб’єкту, уповноваженому Кабінетом Міністрів України, для формування ресурсу природного газу (у т.ч. нафтового (попутного) газу), що використовується для потреб населення: -у розмірі 50 грн. за 1000 куб.м. видобутого природного газу (у т.ч. нафтового (попутного) газу) з покладів, що повністю або частково залягають на глибині до 5000 метрів, на ділянках надр (родовищах) в межах території України; -у розмірі 40 грн. за 1000 куб.м. видобутого природного газу (у т. ч. нафтового (попутного) газу) з покладів, що повністю залягають на глибині понад 5000 метрів, на ділянках надр (родовищах) в межах території України; -у розмірі 10 грн. за 1000 куб.м. видобутого природного газу (у т.ч. нафтового (попутного) газу) з покладів на ділянках надр (родовищах) в межах континентального шельфу та/або виключної (морської) економічної зони України; б)який реалізується або використовується у звітному податковому періоді для інших цілей, ніж передбачено у підпункті "а" цього підпункту, в тому числі для формування запасів в підземних сховищах газу: -у розмірі 200 грн. за 1000 куб.м. видобутого природного газу (у т.ч. нафтового (попутного) газу); -у розмірі 100 грн. за 1000 куб.м. видобутого природного газу (у т.ч. нафтового (попутного) газу) з покладів, що повністю залягають на глибині понад 5000 метрів, на ділянках надр (родовищах) в межах території України. У кожному податковому (звітному) періоді до визначеної у підпункті "б" цього підпункту ставки рентної плати за природний газ (у т.ч. нафтовий (попутний) газ) застосовується коригуючий коефіцієнт. Продовження (див.ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.