Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Ставки рентної плати »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду застосовуються норми Закону України від 3 червня 2008 року №309- VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” в частині застосування ставок, коефіцієнтів для обчислення рентної плати за природний газ (у том

Надрукувати документ
25.08.2011

Положення п. 19 розділу II (окрім пп. 7) Закону України від 28 грудня 2007 року №107-VI „Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” із змінами та доповненнями (далі – Закон №107) визнано такими, що відповідають Конституції України (є конституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 22.05.2008 р. N10-рп/2008. Відповідно до п. 1 розділу ІІ „Прикінцеві положення” Закону України від 3 червня 2008 року №309-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” цей Закон набирає чинності з дня його опублікування (опубліковано 04.06.08 газета „Урядовий кур'єр” 2008, 06, 04.06.2008 №101) та застосовується з дня втрати чинності відповідними положеннями розділу II Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України". У зв'язку з цим , зокрема, п. 19 розділу II Закону №107 виключено згідно із п. 1 розділу ІІ Закону №309. Таким чином, суб'єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, а саме природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами до дати набуття чинності Закону №309 вносили у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, до Державного бюджету України рентну плату за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), рентну плату за нафту та рентну плату за газовий конденсат за розмірами (ставками, коефіцієнтами) визначеними п. 19 розділу ІІ Закону №107. Починаючи із дати набуття чинності Закону №309 зазначені суб’єкти вносять рентну плату за природний газ (у тому числі нафтовий (попутний) газ), рентну плату за нафту та рентну плату за газовий конденсат за розмірами (ставками, коефіцієнтами) визначеними п. 4 розділу ІІ Закону №309.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.