Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Порядок проведення та подання розрахунків

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 За якою формою та який порядок подання розрахунку рентної плати за нафту, природний газ та газовий конденсат?

25.08.2011

Податковий розрахунок рентної плати за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат подається платником протягом 20 календарних днів після закінчення звітного (податкового) періоду – календарного місяця до органів ДПС за формою, затвердженою наказом ДПА України від 28.12.05 №610: - за місцезнаходженням ділянки надр, межі якої визначені в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, у разі розміщення такої ділянки в межах території України; - за місцем перебування на обліку як платника податків і зборів (обов'язкових платежів) у разі розміщення ділянки надр, межі якої визначено в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, в межах континентального шельфу та/або виключної (морської) економічної зони України. Податковий розрахунок подається платником починаючи з календарного місяця, що настає за місяцем, у якому такий платник отримав дозвіл на початок (продовження) виконання роботи підвищеної небезпеки або експлуатації об'єкта відповідно до Порядку видачі дозволів Державним комітетом з нагляду за охороною праці та його територіальними органами.

Читати далі »

Діє до 12.09.2009 Як визначається сума податкового зобов’язання з рентної плати за природний газ, нафту та газовий конденсат (вуглеводневої сировини)?

25.08.2011

Розмір податкового зобов'язання з рентної плати обчислюється платником як добуток обсягу видобутої ним вуглеводневої сировини, встановлених законом ставок рентної плати та коригуючого коефіцієнта (для рентної плати за нафту і газовий конденсат), який у кожному податковому (звітному) періоді розраховується відповідно до закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок рентної плати за видобуту нафту, природний газ та газовий конденсат в результаті зміни ставок в межах одного звітного податкового періоду (у червні 2008)?

25.08.2011

У зв'язку зміною розмірів рентної плати та механізму визначення коригуючого коефіцієнта що сталися посеред звітного податкового періоду, податкові зобов'язання червня поточного року з рентної плати за нафту і газовий конденсат необхідно визначати у відповідності до пункту 4 Закону N 309. Зазначена позиція викладена у листі Міністерства фінансів України від 17.07.2008р. №31-21020-07-18/27756.

Читати далі »

Діє до 12.09.2009 Як визначається з серпня 2008р об’єкт для обчислення податкових зобов’язань з рентної плати якщо підприємство частину видобутого природного газу використовує на власні потреби?

25.08.2011

Об'єктом оподаткування для рентної плати є обсяг видобутої вуглеводневої сировини у звітному (податковому) періоді.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок визначення податкових зобов’язань з рентної плати за видобутий у 2007 році природний газ?

25.08.2011

Протягом 2007 року у суб’єктів господарювання, які видобували вуглеводну сировину обов’язок по сплаті рентної плати за газ виникає у тих звітних періодах, у яких такий газ був видобутий, і визначається виходячи із ставок рентної плати та у порядку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001року №256. Крім того, частиною 14 п.3 Прикінцевих положень Закону України від 30 листопада 2006 року №398-V, передбачено що у разі якщо платники, які відносяться до підприємств державного сектору економіки, у тому числі учасники договорів про спільну діяльність та/або уповноважені особи договорами про спільну діяльність, що укладені за участю зазначених підприємств, реалізують обсяги природного газу власного видобутку не для формування ресурсу природного газу для потреб населення, то податкові зобов’язання з рентної плати за природний газ за такі обсяги визначається з урахуванням семикратного розміру рентної плати за природний газ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок визначення податкових зобов’язань з рентної плати за видобутий у 2006 році природний газ?

25.08.2011

Протягом 2006 року у суб’єктів господарювання, які видобували вуглеводну сировину обов’язок по сплаті рентної плати за газ виникає у тих звітних періодах, у яких такий газ був видобутий, і визначається виходячи із ставок рентної плати та у порядку, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001року №256.

Читати далі »