Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Порядок проведення та подання розрахунків »

Діє до 01.01.2011 Як заповнити розрахунок рентної плати за видобуту нафту, природний газ та газовий конденсат в результаті зміни ставок в межах одного звітного податкового періоду (у червні 2008)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з п. 1 Прикінцевих положень Закону України від 3 червня 2008 року № 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі - Закон № 309) цей Закон набирає чинності з дня його опублікування ("Урядовий кур'єр" від 04.06.2008 року № 101) та застосовується з дня втрати чинності відповідними положеннями розділу II Закону України від 28 грудня 2007 року № 107-VI "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (далі – Закон №107). Відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 309 розміри рентної плати за нафту і газовий конденсат змінилися і складають: - 1529,9 гривень за одну тонну нафти та/або газового конденсату, видобутих з покладів, які повністю або частково залягають на глибині до 5000 метрів; - 566,1 гривні за одну тонну нафти та/або газового конденсату, видобутих з покладів, які повністю залягають на глибині понад 5000 метрів. Крім того, змінився механізм визначення коригуючого коефіцієнта, що застосовується платниками до ставок рентної плати за нафту і газовий конденсат при визначенні податкових зобов'язань. З набранням чинності Закону №309, коригуючий коефіцієнт обчислюється Міністерством економіки України для кожного звітного (податкового) періоду шляхом ділення середньої ціни одного бареля нафти "Urals", що склалася на момент завершення проведення торгів нафтою на Лондонській біржі протягом поточного звітного (податкового) періоду, на базову ціну нафти та до 10 числа наступного звітного (податкового) періоду розміщує визначену величину на своєму офіційному сайті у спеціальному розділі. Під базовою ціною нафти розуміється ціна нафти "Urals", яка дорівнює 100 доларів США за барель. У зв'язку зміною розмірів рентної плати та механізму визначення коригуючого коефіцієнта що сталися посеред звітного податкового періоду, податкові зобов'язання червня поточного року з рентної плати за нафту і газовий конденсат необхідно визначати у відповідності до пункту 4 Закону N 309. Зазначена позиція викладена у листі Міністерства фінансів України від 17.07.2008р. №31-21020-07-18/27756.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.