Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Порядок сплати платежів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок сплати рентної плати за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат?

25.08.2011

У звітному (податковому) періоді платник сплачує до 10, 20 і 30 числа поточного календарного місяця авансові внески відповідно за першу, другу і третю декаду в розмірі однієї третини суми податкових зобов'язань з рентної плати, визначеної у податковому розрахунку за попередній звітний (податковий) період. Сума податкових зобов'язань з рентної плати, визначена у податковому розрахунку за звітний (податковий) період – календарний місяць, сплачується платником до Державного бюджету України протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання такого податкового розрахунку з урахуванням фактично сплачених авансових внесків, тобто протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Рентна плата за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат вноситься за місцезнаходженням родовища корисних копалин чи за місцем реєстрації платника?

25.08.2011

Рентна плата за видобуті нафту, природний газ і газовий конденсат вноситься платником до Державного бюджету України на відкриті місцевими відділеннями Державного казначейства бюджетні рахунки для зарахування надходжень у банківських установах на відповідній території: - за місцезнаходженням ділянки надр, межі якої визначені в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, у разі розміщення такої ділянки в межах території України; - за місцем перебування на обліку як платника податків і зборів (обов'язкових платежів) у разі розміщення ділянки надр, межі якої визначено в отриманому платником спеціальному дозволі на користування надрами для видобування (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, в межах континентального шельфу та/або виключної (морської) економічної зони України.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 У звітних періодах 2010 року рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, обчислюється відповідно до Закону України „Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” чи Закону Украї

25.08.2011

У звітних періодах 2010 року суб’єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, а саме природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, обчислюють податкові зобов'язання з рентної плати за нафту, рентної плати за природний газ та рентної плати за газовий конденсат, що видобуваються в Україні, у розмірах визначених відповідно до п. 4 р. II "Прикінцеві положення" Закону України від 3 червня 2008 року N 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями та вносять рентну плату у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів від 22 березня 2001 року № 256 (із змінами та доповненнями), до Державного бюджету України.

Читати далі »