Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата за нафту, природний газ та газовий конденсат » Порядок сплати платежів »

Діє до 30.04.2010 У звітних періодах 2010 року рентна плата за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, обчислюється відповідно до Закону України „Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” чи Закону Украї

Надрукувати документ
25.08.2011

Законом України від 3 червня 2008 року N 309-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями (далі – Закон №309) була зупинена дія Закону України від 5 лютого 2004 року № 1456-IV „Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1456) до 1 січня 2010 року. Водночас, справляння до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні, регламентується п. 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону № 309, яким затверджені ставки рентної плати та у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 року № 256 "Про затвердження Порядку обчислення та внесення до Державного бюджету України рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат" із змінами та доповненнями (далі – Порядок №256). У зв’язку з неприйняттям Верховною Радою України Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", відповідно до статті 46 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення стабільного функціонування бюджетної системи України у 2010 році було прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1414 „Про заходи щодо організації бюджетного процесу у 2010 році” (далі – Постанова №1414). Відповідно до п.7 Постанови №1414 суб’єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, а саме природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, обчислюють податкові зобов'язання з рентної плати за нафту, рентної плати за природний газ та рентної плати за газовий конденсат, що видобуваються в Україні, відповідно до пункту 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону № 309-VI. Таким чином, у звітних періодах 2010 року суб’єкти господарювання, які здійснюють видобуток (у тому числі під час геологічного вивчення) вуглеводневої сировини, а саме природного газу (у тому числі нафтового (попутного) газу) та газового конденсату і нафти на підставі спеціальних дозволів на право користування надрами, обчислюють податкові зобов'язання з рентної плати за нафту, рентної плати за природний газ та рентної плати за газовий конденсат, що видобуваються в Україні, у розмірах визначених відповідно до пункту 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону № 309.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.