Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Рентна плата з транспортування ... природного газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку » Платники рентної плати »

Діє до 01.01.2011Чи є відокремлений підрозділ (філія) платником рентної плати з транспортування газу, нафти, нафтопродуктів та аміаку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 3 Порядку обчислення і внесення до державного бюджету рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України (далі – рентна плата), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2005 року №424 із змінами та доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року №262, (далі – Порядок) платниками рентної плати за транспортування трубопровідним транспортом (далі - платники) є: ВАТ "Укртранснафта" - за надання послуг з транспортування нафти; державне підприємство "Укрхімтрансаміак" - за надання послуг з транзитного транспортування аміаку територією України; НАК "Нафтогаз України" - за надання послуг, зокрема транспортних та/або транспортно-експедиторських, під час транзитного транспортування природного газу територією України; суб'єкти господарювання, які експлуатують об'єкти магістральних нафтопродуктоводів, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними трубопроводами, транспортування природного та нафтового газу трубопроводами і його розподілу та надають транспортні послуги з транспортування нафтопродуктів. Відповідно до п. 5 розрахунок суми податкових зобов'язань з рентної плати за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, за формою, затвердженою ДПА, подається платником органу державної податкової служби за місцем його податкової реєстрації протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду. Згідно із п. 6 Порядку суми податкових зобов'язань з рентної плати за звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, вносяться платником за місцем його податкової реєстрації авансовими платежами щодекади (15, 25 числа поточного місяця, 5 числа наступного місяця) виходячи з: фактичних обсягів природного газу та аміаку і відстані відповідних маршрутів їх транспортування територією України; фактичних обсягів нафти і нафтопродуктів, що транспортуються територією України, у відповідних декадах місяця. Визначена у податковому розрахунку за відповідний звітний (податковий) період сума податкових зобов'язань з рентної плати з урахуванням фактично сплачених авансових платежів вноситься платниками до державного бюджету протягом 10 календарних днів, що настають за останнім календарним днем граничного строку подання такого розрахунку. Виходячи із вищевикладеного, у разі якщо підприємство є платником рентної плати, а статутна діяльність відокремленого підрозділу є подальшим провадженням статутних завдань головного підприємства, то головне підприємство відповідно подає розрахунок та сплачує рентну плату за такий відокремлений підрозділ за місцем податкової реєстрації головного підприємства.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.