Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію » Ставки збору »

Діє до 01.01.2011 Яка у 2010 році застосовується цільова надбавка до тарифу на електричну енергію, що продається поза Оптовим ринком електричної енергії?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 1 Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 січня 2010 року № 5 "Про збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію на 2010 рік" установлено на 2010 рік для виробників електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, розмір збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну енергію - 22,61 грн./МВт•год. (цільова надбавка застосовується до тарифу на електричну енергію, що продається поза Оптовим ринком електричної енергії України).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.