Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію » Порядок сплати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 31.10.2008 Який термін сплати збору у вигляді цільової надбавки на енергію та як визначається податкове зобов’язання із цього збору ЮО – виробниками електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії?

25.08.2011

Юридичні особи - виробники електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії, сплачують збір виходячи з фактично оплачених обсягів електричної та теплової енергії не пізніше наступного дня після отримання плати за них. Податкове зобов'язання із збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію за базовий податковий (звітний) період – календарний місяць для зазначених юридичних осіб визначається виходячи з розміру збору і фактично оплачених обсягів електричної та теплової енергії і сплачується ними з урахуванням внесених за цей період сум збору протягом 30 календарних днів місяця, що настає за звітним періодом, за місцем їх реєстрації як платників податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін сплати збору у вигляді цільової надбавки на енергію та як визначається податкове зобов’язання із цього збору Державним підприємством "Енергоринок"?

25.08.2011

Державне підприємство "Енергоринок" сплачує збір виходячи з фактично оплачених обсягів електричної енергії, відпущених у відповідному звітному періоді, не пізніше наступного дня після отримання плати за них. Податкове зобов'язання із збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію за базовий податковий (звітний) період – календарний місяць для Державного підприємства "Енергоринок" визначається виходячи з розміру збору, встановленого НКРЕ на відповідний звітний період, і фактично оплачених обсягів електричної енергії та сплачується ним з урахуванням внесених за цей період сум збору протягом 30 календарних днів місяця, що настає за звітним періодом, за місцем його реєстрації як платника податків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати збору у вигляді цільової надбавки на енергію ЮО – виробниками електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії з 31 жовтня 2008 року?

25.08.2011

Починаючи з 31 жовтня 2008 року юридичні особи - виробники електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії, сплачують збір виходячи з фактичного обсягу відпущеної електричної та теплової енергії. Податкове зобов'язання із збору за базовий податковий (звітний) період - місяць для зазначених юридичних осіб визначається виходячи з розміру збору і фактичного обсягу відпущеної електричної та теплової енергії і сплачується ними протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання розрахунку.

Читати далі »