Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію » Порядок сплати »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати збору у вигляді цільової надбавки на енергію ЮО – виробниками електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії з 31 жовтня 2008 року?

Надрукувати документ
25.08.2011

З 31 жовтня 2008 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2008 року № 915, яка внесла зміни до пункту 8 Механізму справляння збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2003 року N2002 із змінами та доповненнями (далі - Механізм). Відповідно до п.8 Механізму, юридичні особи - виробники електричної енергії, що продається поза оптовим ринком електричної енергії, та теплової енергії сплачують збір виходячи з фактичного обсягу відпущеної електричної та теплової енергії. Податкове зобов'язання із збору за базовий податковий (звітний) період для зазначених юридичних осіб визначається виходячи з розміру збору і фактичного обсягу відпущеної електричної та теплової енергії і сплачується ними протягом 10 календарних днів після закінчення граничного строку подання розрахунку.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.